Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha ezt gondolom...

Hülyeség, ha ezt gondolom vagy jogos?

Figyelt kérdés

Sokszor átkozom azt a helyzetet, hogy férfinak születtem. Úgy érzem, hogy ebben a helyzetben ma az ember csak akkor ér valamit, ha csúcsszuper fickó, különben mindig másodrendű lesz. Az összes nőnemű és hasonló korú rokonom férjnél van már vagy boldog párkapcsolatban. Korábban is rendre körüludvarolták őket.

Nekem szinte semmi nem jutott. Már abban sem vagyok biztos, hogy a házasság nekem való lenne-e. Sőt, újabban már nem is szívesen mozgok olyan helyen, ahol sok szép nő van, mert azonnal belém hasít egy pokoli kegyetlen érzés; az, hogy semmit nem érek hozzájuk képest.

Ez már örökre így marad?



2013. aug. 7. 00:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én azt látom, hogy egy kevésbé jó megjelenésű férfi sokkal könnyebben talál magának társat, mint egy csúnya nő. Ez azért van, mert egy férfinek sokkkkal fontosabb, hogy a társa szép, szexis, vonző legyen, mint egy nőnek. A nőnek a biztonság kell, hiszen úgy vagyunk kódolva, hogy olyan férfit találjunk, aki utódainkat segít nevelni.


Nekem egy mackós felépítéső, nem kifejezetten jóképű párom van már 7 éve, amellett, hogy én egy csinos nőnek mondom magam. Természetesen tudom, hogy sokan nem értik, miért vagyok vele. Volt olyan, nem is egyszer, hogy nem hitték el egy buliban, hogy ő a párom.

Engem ez nem is érdekel, mert szeretem, igazi társam, látom benne gyermekeim apját. Nekem ez sokkal fontosabb annál, minthogy villogjak egy csúcsszuper pasival.


Amúgy én csak azt nem értem, hogy neked miért a szép nők kellenek? Rengeteg teljesen átlagos, kevésbé szép nő van, akik attől még csinosan öltözködnek és igényesek. Azok között is lehet válogatni..... Csak az írásodból is látszik, hogy bizony te a szépségre mész, ami sokkal elérhetetlenebbnek tűnik.

Nem akarok itt okoskodni, de egy férfi sem véletlen keres magának szép arcú, formás nőt, hiszen ez is kódolva van bennük. Az arányos szép formák, jó nemzőképességet jelentenek, és minden ember ennek megszerzésére törekszik, főleg a férfiak.

2013. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

"Én azt látom, hogy egy kevésbé jó megjelenésű férfi sokkal könnyebben talál magának társat, mint egy csúnya nő"

soha. még a terhes anyukák is habarabb találnak maguknak mint a férfiak. csak ott már nagyon számít a kiszemelt, mert a gyerek mellé nem mind 1 kilegyen az az apa. de még nekik is könnyebb dolguk van. nagyon elvagy tájolva.

2013. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagyok eltájolva, azt hogy valaki milyen apa és milyen férj nem a külső megjelenés határozza meg. A nőknek az a legfontosabb, hogy a férfi meg tudja védeni a családot és el is tudja tartani.

Ha egy csúnya férfi elég határozott, életképes, akkor magasan versenyelőnyben van egy olyan férfivel szemben, aki lehet piszkós jóképű, meg izmos, de személyiségét tekintve egy nulla.

2013. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nos, azért tetszenek, mert tetszenek és kész! Nem tehetek róla.

Egyébként nem vagyok elhízott és ronda sem. Csak nem vagyok egy hiper-szuper fickó, akitől elalélnak a nők, hanem a középkategória tagja. Ha lányban lennék ilyen, mindig lett volna valakim. Ahogyan az említett nőrokonaimnak is mindig volt valakijük.

2013. aug. 7. 21:43
 15/27 A kérdező kommentje:

"Ha egy csúnya férfi elég határozott, életképes, akkor magasan versenyelőnyben van egy olyan férfivel szemben, aki lehet piszkós jóképű, meg izmos, de személyiségét tekintve egy nulla."


Az elsőből lesz a férj, a másodikból a szerető, illetve velük szórakozik, amíg fiatal.

2013. aug. 7. 21:46
 16/27 anonim ***** válasza:

Ha ezt gondolod, akkor te még nem találkoztál érett gondolkodású nővel...

Ha tetszik, ha nem, az problémát nem a külsőségekben kell keresni, hanem sokkal mélyebben!!!!

2013. aug. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Például?

Baj van az elmémmel, arra célzol?

2013. aug. 7. 22:48
 18/27 anonim ***** válasza:
'Nem, nem vagyok eltájolva, azt hogy valaki milyen apa és milyen férj nem a külső megjelenés határozza meg. A nőknek az a legfontosabb, hogy a férfi meg tudja védeni a családot és el is tudja tartani. Ha egy csúnya férfi elég határozott, életképes, akkor magasan versenyelőnyben van egy olyan férfivel szemben, aki lehet piszkós jóképű, meg izmos, de személyiségét tekintve egy nulla.' haha terhes mamák csak ne válogassanak, főleg gyerekes anyukák örüljenek h kapnak valakit! például ha van egy férfi akinekönincs munkája, nincs autója, és úgy hozta az élet, hogy ígyjárt, de egy feleség megváltoztaná nem? most akk az ilyennek ne is legyen párja? csak a pnzes határozott, munkamániás foszerek élnek meg ilyen téren? hát ne haragudj! egy csepet se sajnálom az egyedüli gyerekes anyákat. őválaszotta az gyereke apját. forduljon fel ha ilyen válogatósak. és te is bas*òdj meg. -_-
2013. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Hééé!

Ne beszéljetek ilyen hangon egymással!

2013. aug. 7. 23:00
 20/27 anonim ***** válasza:
bocs kérdező de akkor ne írjon már ide ilyen idiótaságokat -.- még hogy a kismamák is válogatnak... ilyet.. xD szánalmas.
2013. aug. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!