Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hülyeség, ha ezt gondolom...

Hülyeség, ha ezt gondolom vagy jogos?

Figyelt kérdés

Sokszor átkozom azt a helyzetet, hogy férfinak születtem. Úgy érzem, hogy ebben a helyzetben ma az ember csak akkor ér valamit, ha csúcsszuper fickó, különben mindig másodrendű lesz. Az összes nőnemű és hasonló korú rokonom férjnél van már vagy boldog párkapcsolatban. Korábban is rendre körüludvarolták őket.

Nekem szinte semmi nem jutott. Már abban sem vagyok biztos, hogy a házasság nekem való lenne-e. Sőt, újabban már nem is szívesen mozgok olyan helyen, ahol sok szép nő van, mert azonnal belém hasít egy pokoli kegyetlen érzés; az, hogy semmit nem érek hozzájuk képest.

Ez már örökre így marad?



2013. aug. 7. 00:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Sokszor átkozom azt a helyzetet, hogy férfinak születtem"

igen, én is. ha nő lennél nemmezen törnéd az agyad hanemmazon, hogy melyik supermant választ.

2013. aug. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem is értelem miről beszélsz. Egy kismama már nem válogat a férfiak közül, hiszen jó esetben már régen megvan a férfi, hiszen valakitől csak lett az a gyerek.....

A stílus meg amit "képviselsz" az közönséges és jellemtelen..... Nah, te például egy igazi nőnél soha az életben nem kerülhetsz szóba! :)


Kedves kérdező, félreértettél, nem az élmédre céloztam, hanem a viselkedésedre, arra, ahogy egy nőhöz hozzáállsz. Talán ebben lehet a probléma, amiért nem találsz megfelelő társat.

2013. aug. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
82 %, a tapasztalatoktól lesz ilyen az ember gondolkodása.
2013. aug. 8. 23:32
 24/27 anonim ***** válasza:

"Egy kismama már nem válogat a férfiak közül, hiszen jó esetben már régen megvan a férfi, hiszen valakitől csak lett az a gyerek..... "


visszavárja aki elhagyta őt?! gratulálok női gondolkodásnak! és megis érdemlik a egyedül vannak! de persze ha ló, jó a szamár is 'a gyarek mellé kell egy eltartó' hülye pic*ák már ténylet gyűlöllek titeket -_-

2013. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ha nincs ló, jó a szamár is *
2013. aug. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Az kétségtelenül igaz, hogy rengeteg egyedülálló anya van manapság. Amikor egy nőnek gyereke van, akkor rohamosan zuhanni kezd az értéke, akármilyen szép lehet.
2013. aug. 9. 13:50
 27/27 anonim ***** válasza:

Az kétségtelenül igaz, hogy rengeteg egyedülálló anya van manapság. Amikor egy nőnek gyereke van, akkor rohamosan zuhanni kezd az értéke, akármilyen szép lehet.



próbálkoztam már náluk, és ugyanolyan válogatósak mint a nem kismamák 'tapasztalat' mindig olyanokkal jöttek össze, akinek kocsijuk volt, vagy szuper munka helye.

2013. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!