Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit tennétek ebben a...

Fiúk ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a véleményetekre és a ti nézőpontotokra. Ha látnátok az utcán hogy egy lányt zaklat egy fiú/férfi, félre sem érthető a dolog, tehát a lány nagyon ellenkezik, odamennétek és segítenétek a lányon? Esetleg ha megüti a lányt, akkor ti is a tettek mezejére lépnétek? :) 16/L
2013. aug. 10. 19:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Közbelépnék, megkérdezném hogy miért nem hagyja békén a lányt, látja hogy ellenkezik. Ha megüti őt vagy engem, akkor jól orrba verem, és kihívom a rendőrséget.
2013. aug. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem ilyen egyszerű dolog, először is a férfit vagy a gyereket mérném fel hogy mik lehetnek az esélyeim, másrészt megnézném hogy milyen kapcsolatban állnak ha a lány is bűnös akkor nem igazán szólnék bele.

De ha valakit hazafelé piszkálnak és rámásznak, akkor segítenék, de nem garancia hogy Ő nem ver ájultra engem, és ez fordítva is igaz

Ha csak nem a lány oldaláról nézzük, hanem a magaméról is hogy ha olyan helyen ütném meg ami miatt nagy baj lehet akkor elgondolkoznék rajta hogy megérte ez nekem?


Én lehetőségeimhez mérten leszedném rólad az embert, de egy telefonszám és ismerkedést elvárnék a részedről. Manapság nincs ingyen még a wc papír sem.

21/F

2013. aug. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

jó hát persze a lehetőségeket fel kell mérni, meg nem mindegy milyenek a körülmények, vagy hogy megéri-e, de ezért tettem fel a kérdést, hisz ahány ember annyi vélemény:)

ismerkedés? ha szimpatikus valaki akkor persze, de az az első hogy megköszönném:)

2013. aug. 10. 20:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki a csaj közbelépnék, ha nem mennék tovább.
2013. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Justicar ***** válasza:
46%

Mennyi patkány ember van, jézusom.

Felmérném, hogy ha tényleg ellenkezik a csaj, és a fickó meg is üti, akkor gondolkozás nélkül mennék neki. A legrosszabb eset, hogy engem megvernek, amiből felépülök, és a lány el tud menni, akár segítséget hívni, de ha teszem azt, h szűz, és megerőszakolják, akkor az örök életére ott lesz benne.

Hánynom kell tőletek.

2013. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Felmérném, hogy szüksége van-e segítségre, nem csak én értem félre a helyzetet. Ha tényleg bajban van, akkor mindenképp odamennék, edzett, izmos legény vagyok, úgyhogy fölénnyel indulok egy átlagemberrel szemben. Először csak határozottan odamennék és felszólítanám, hogy hagyja békén ezt a lányt, és tudtára adnám, hogy én nem hagyom, hogy bármi baja essen. Ha velem próbálna erőszakoskodni, akkor kiütném, vagy ha olyan brutális állat, és fordulna a kocka, akkor kapok egy verést, de a lány az addig el tud futni. Ha viszont kiütöm, akkor egy hős lehetek a lány szemében, és biztos szerelembe esne velem.
2013. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

utolsó, milyen kis daliás vagy, aranyos, több ilyen ember lehetne:)

köszönöm értelmes válaszodat:)

2013. aug. 10. 22:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Tudod nem vagyok az a lovagias fajta de valahogy biztos segítenék
2013. aug. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egy biztos, megköszönném:)
2013. aug. 11. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
pont tegnap történt hogy jöttem hazafele és láttam hogy egy férfi ordibált egy hölgyel megáltam és megvártam még rendeződött.de ha szükség lett volna a segitségemre akkor közbe léptem volna.
2013. aug. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!