Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek csak szerintem, nem ciki...

Ezek csak szerintem, nem ciki sztorik, hanem inkább szánalmas, az egyik félre nézve?

Figyelt kérdés

Olvasok egy újságot.(IM) Abban szoktak lenni, ilyenek,hogy lőjjetek le.

Nos, kezdőírásként,hogy 'mindenki életében történik olyan,hogy a FÖLD ALÁ TUDNA SÜLLYEDNI'.

Akárhányszor olvasom, inkább elrökönyödöm,hogy ez valakinek vicces, és ciki,pár példa,hogy értsétek,összeszedem a szerintem inkább bunkó dolgokat:


'Leestem a lépcsőn. Anyukám a zaj hallatán kirohant a konyhából,de amikor látta,hogy én vagyok,és nem a kutya legyintett egyet'


'A pasim odáig van a tejszínhabért. Gondoltam meglepem,és sütöttem neki muffint,a tetjén sok-sok habbal. Lenyalta a dekorációt,és visszaadta a sütiket,hogy azokat nem kéri.'


Mit gondoltok,ezek viccesek,vagy inkább szánalmasak?


2013. aug. 18. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
valahogy ezek a történetek sosem ütötték meg az ingerküszöbömet...
2013. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Vannak olyanok azért bent,amiken felderülök,és tényleg azt mondom,hogy húú kellemetlen/ciki, biztos égnék.

De ezek nálam azok a dolgok,amik nem esnének jól.:D

De ezek szerint mindenkinek,ennyire más.

2013. aug. 18. 14:20
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem viccesek számomra.
2013. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sem viccesek:D
2013. aug. 22. 19:36
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez a tipikus eset, amikor elmondasz egy hú de jó viccet, de kiderrül, a világ legnagyobb ökörsége és semmi poén nincs benne :D


Szerintem a mai emberek nem tudják mi a ciki sztori, kb a "Leesett a tollam és felvettem, de kiderült, épp akkor az Izaóra, aki nagyon tetszik nekem, is elejtette és az övét vettem fel és tettem el és hú de ciki volt" kategória.


Sok ciki sztori kérdésre olvasgattam a válaszokat és én is néztem nagyokat, hogy a 3/4-ben mi a ciki?

2014. okt. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!