Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, hogy 27 éves férfi...

Ciki, hogy 27 éves férfi létemre nincs állandó munkám és még a szüleimmel élek?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 4 éve járunk, ő már nagyon össze akar költözni, persze én is. Azt is erőltetni, hogy tanuljak valamit, mert így nem fogok rendes állást találni, amiben igaza is van, de én nem fogok visszaülni az iskolapadba az biztos.
2013. aug. 16. 17:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a hozzáállásod a ciki. Ha a barátnődnek igaza van, miért makacskodsz? Ha nem teszel valamit, hogy vonzóbb legyél a munkaadóknak, akkor marad a mostani helyzet, mert jobbnál jobb emberekből válogatnak a legutolsó alja munkára is.
2013. aug. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a ciki, hogy így állsz hozzá. Ha így folytatod, 10 év múlva is a szüleidnél fogsz lakni és nem lesz állandó munkád, aztán panaszkodhatsz meg szidhatod az egész világot.


Miért nem akarsz tanulni? Nincs olyan szakma, ami érdekel? Most milyen végzettséged van?

2013. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
szakmunkás vagyok, érettségim sincs. érettségi 2 év lenne, és még utána álljak neki tanulni..
2013. aug. 16. 17:20
 4/21 anonim válasza:
75%
majd ha a nőd elhagy egy diplomás fajin csávóért, akkor nem kell meglepődni....
2013. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Én nem is járnék ilyen lusta emberrel

Nem pénz kérdés, de te nem azért nem dolgozol mert nincs munka, hanem mert nem akarsz

2 évet simán kibírsz, sőt, van ahol csak egy. Heti 3x kéne bejárnod 2-3 órára. Ha ehhez lusta vagy akkor csak szánni tudlak. legalább valami OKJ-s képzésre mennél

2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Tudom,hogy nagyon csúyán hangzik, de ha leèrettsègizni sem voltál kèpes, akkor most edd meg azt, amit kiföztèl magadnak.
2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ciki, főként azért, mert nem is akarsz ellene tenni semmit.

Barátnőd tart el?

Nme fogja sokáig már megtenni az biztos.

Kapd már össze magad, egy jó szakmával el lehet helyezkedni, ha nem vagy lusta, (ez viszont gyanús), de a tanulásnak is van értelme, sosem késő. Vagy pár év és azt veszed észre se nő, se meló és előbb utobb a szüleid is megunják

2013. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem cukrász. 23 évesen leérettségizett, 29 éves korára lediplomázott, most 33 éves és egy bankban csoportvezető. Akarat kérdése az egész. Neki volt munkája cukrászként is, az egyetem alatt végig dolgozott, csúszott is egy kicsit a diplomával, de megcsinálta. Mert akarta. Ha húzta volna a száját a tanulás miatt, ma a fizetése töredékét keresné. Egyébként egy jó szakmunkásra mindig van kereslet, csak ahhoz szépen kell dolgozni. Én pl. ölnék most egy normális burkolóért, de sehol se találok, aki meg jól dolgozik, az októberig be van táblázva. Szobafestővel ugyanez a helyzet.
2013. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy a barátnődnek kell gyapálni, hogy letedd az érettségit. Legyél csak büszke "én nem fogok visszaülni az iskolapadba az biztos".. Mire mész vele? Ja igen, semmire.
2013. aug. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi a szégyen? Az hogy neked szégyen a tanulás...Ez nem felnőtt gondolkodás ne haragudj..
2013. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!