Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért baj az sokaknak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az sokaknak, hogy szabadabb, lazább, nyitottabb gondolkodású fiú vagyok és bátran kezdeményezek facebook-on, míg mások szerint ez ciki és szánalmas viselkedés, de mégis miért hiszik ezt?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki ott ismerkedik, ahol tud, nem kéne ilyen ostoba korlátokat szabni, konzervatív emberekkel sosem voltam jóban egyébként sem. Itt is szoktam ismerkedni, már nem egy jó embert ismertem meg.
2012. nov. 3. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:

te ostoba! ugyanezt a lazaságot élőben tedd meg ne neten.


ott ismerkedsz ahol akarsz, de itt nálad csak a netről van szó, neten lehetsz akármilyen vagány

2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kinek baj ez? megdobálnak érte kővel vagy micsoda?:D

amúgy semmi gond nincs vele, én is megismertem már itt pár jó arcot, de azért vannak a másik csoportból is, velük azért vigyázni kell.:DD

2012. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs ezzel...

volt olyan barátom akit fb-n ismertem meg, valószínűleg ha ott nem ír, nem is ismerjük meg egymást.


csak irigykednek, mert ők sehol nem tudnak csajt szerezni ;) se neten, se élőben

2012. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Élőben is szoktam ismerkedni, de kevesebb időm van rá, mert általában sietek. De például fogászaton is megismerkedtem már lányokkal.
2012. nov. 3. 16:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogászaton? Jó ég, az vicces lehetett :D

Különben én is ismerkedem (lány vagyok), ahol tudok, nyitott vagyok stb, de mindig megnéznek mintha valami idióta lennék :D ma mindenki (jó, tisztelet a kivételnek) rohan, siet, megkeseredett, belefáradt a munkába, ezért aztán be is zárkóznak a saját világaikba és nem díjazzák a vadidegeneket a buszon :D

2012. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!