Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal,20-30 közötti pasikna...

A fiatal,20-30 közötti pasiknak csak a laza lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a korosztályomnak megfelelő, nem vagyok laza, nem iszom, nem dohányzom. A korosztályomhoz képest túl érett vagyok.

És pont olyan szemszögből túl érett, amilyen szemszögből éretlennek kellene még lennem.

Ugyanis emberi kapcsolatok terén éretlen vagyok, viszont karrier, hobbik, tanulás, szórakozás terén túlérett.


Amúgy is így érzem jól magam, ha egyedül vagyok, vagy ha olyan barátokkal, akik elfogadnak így. Csak akkor érzem, hogy változnom kellene, amikor arra gondolok, hogy így nehéz beilleszkedni.

Szóval nincs meg bennem az akarat, hogy megváltozzak, ráadásul szerintem ekkora változáshoz külső behatás is kellene.

Vagy csak ha alkalmazkodó típus lennék...

Az a gond velem ilyen téren, hogy nem tudok valamit azért úgy gondolni, vagy valamit azért csinálni, mert mások is így tesznek. Ha tetszik, csinálom, de általában pont az nem tetszik, ami a korosztályomnak.


Összegezve: valószínűleg maradok ilyen.

Így lesz esélyem párt találni? Van fiú, aki ugyanígy "merev", és a kisugárzásom, kinézetem, megnyilvánulásaim alapján úgy felfigyel rám, mint ahogy a többiek "menekülnek"?


2013. aug. 18. 15:57
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

A laza nekem az, akinek a feladata hatodrangú. Mindig bulizik, sokszor issza le magát, legalább bulikban cigizik. Nem sok dolog érdekli, hobbija is alig van.

Nagyon jól tudom, hogy ettől emberileg lehet jó, sőt tökéletes is. Sőt, sikeres is lehet a munkájában, mert ami a legfontosabb feladata, azt viszont elvégzi...



A túl laza meg aki közönségesen öltözik, bunkó, esetleg drogozik is.

2013. aug. 18. 18:38
 22/31 anonim ***** válasza:

"Szerinted? :) Egyébként minden csajt be lehet fűzni, ha megvan hozzájuk a megfelelő kulcs, és egyáltalán nem lesznek merevek, sőt!"


Ezzel tisztában vagyok én is. Csak, ha valakit eleve nem szimpi, akkor nem fogom fűzni:) Én is azt vallom, hogy nincs elérhetetlen lány:P

De akkor is leírhatnád, hogy te mit értesz merev alatt. Mert sokan sokféleképpen értelmezik.

2013. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"A laza nekem az, akinek a feladata hatodrangú. Mindig bulizik, sokszor issza le magát, legalább bulikban cigizik. Nem sok dolog érdekli, hobbija is alig van.

Nagyon jól tudom, hogy ettől emberileg lehet jó, sőt tökéletes is. Sőt, sikeres is lehet a munkájában, mert ami a legfontosabb feladata, azt viszont elvégzi...


A túl laza meg aki közönségesen öltözik, bunkó, esetleg drogozik is"


Aha. Ha neked ezt jelenti a lazaság, akkor én még csak a közelében sem vagyok a lazaságnak... Viszont így végképp nem értem, hogy mit siránkozol. Rajtam kívül is rengeteg ilyen fiú van még. Csak rossz körökben mozogsz.

2013. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
merev a kulcs :) Aki eleve nem érdekel ahhoz természetesen nem kell beerőszakolni
2013. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De akkor Ti mit értetek lazaság alatt?
2013. aug. 18. 18:56
 26/31 anonim ***** válasza:

"merev a kulcs :) Aki eleve nem érdekel ahhoz természetesen nem kell beerőszakolni"


Oké, így már kapiskálom:) Oda is belehet, ha más nincs:D

2013. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Az a laza akinek nincsenek kőbe vésett elvárásai, fixa ideái, nyitott, társaságkedvelő, barátságos, akire fel lehet figyelni, észreveszi a jót, nem elkeseredett, nem búval ßaszott, lehet vele beszélgetni is, nem egy szakbarbár munkamániás stb
2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"De akkor Ti mit értetek lazaság alatt?"


Teljesen mindegy, én nem az alapján választok, hogy laza-e egy csaj, vagy sem. De tény, hogy másképp értelmezzük magát a szót.

2013. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
A laza azt jelenti, hogy az ember rugalmas, az új helyzetekben feltalálja magát, nem esik kétségbe, ha valami nem úgy sül el, ahogy tervezte, nincs állandóan a plafonon minde szir-szar miatt. A szabályok a javát szoljálják, ha már elavultak képes rajtuk változtatni. A merev ember 10 körömmel ragaszkodik a szabályaihoz.
2013. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Utsó vagyok. Ja és ezt az "érettebb vagyok a koromnál" dumát meg csak éretlen emberektől hallottam. :D Aki valóban érett az tudja, hogy 2 ember bármilyen kapcsolata a szimpátián alapszik és nem az életkoron. Nem azért nem tudsz jól kijönni a krosztályoddal, mert "lél3kben öregebb/érettebb" vagy, hanem mert a személyiségetek nem passzol.
2013. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!