Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal,20-30 közötti pasikna...

A fiatal,20-30 közötti pasiknak csak a laza lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a korosztályomnak megfelelő, nem vagyok laza, nem iszom, nem dohányzom. A korosztályomhoz képest túl érett vagyok.

És pont olyan szemszögből túl érett, amilyen szemszögből éretlennek kellene még lennem.

Ugyanis emberi kapcsolatok terén éretlen vagyok, viszont karrier, hobbik, tanulás, szórakozás terén túlérett.


Amúgy is így érzem jól magam, ha egyedül vagyok, vagy ha olyan barátokkal, akik elfogadnak így. Csak akkor érzem, hogy változnom kellene, amikor arra gondolok, hogy így nehéz beilleszkedni.

Szóval nincs meg bennem az akarat, hogy megváltozzak, ráadásul szerintem ekkora változáshoz külső behatás is kellene.

Vagy csak ha alkalmazkodó típus lennék...

Az a gond velem ilyen téren, hogy nem tudok valamit azért úgy gondolni, vagy valamit azért csinálni, mert mások is így tesznek. Ha tetszik, csinálom, de általában pont az nem tetszik, ami a korosztályomnak.


Összegezve: valószínűleg maradok ilyen.

Így lesz esélyem párt találni? Van fiú, aki ugyanígy "merev", és a kisugárzásom, kinézetem, megnyilvánulásaim alapján úgy felfigyel rám, mint ahogy a többiek "menekülnek"?


2013. aug. 18. 15:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Jól van jégkirálynő. Látod most is csak támadsz. Miért? Mert valaki megmondja a frankót, hogy benned van a hiba és nem másban? Én azt látom, hogy sorolod a kifogásokat, a fiúkra hárítasz mindent, közben meg neked kellene változni. Ja, hogy azt meg nem akarod? Akkor IJ.


"Hanem úgy, hogy például elvből nem rúg be, addig iszik, amíg még maradtak gátlásai, vagy elvből nem bukik meg direkt a vizsgán, vagy elvből nem rajzol fäßt egy reklámra az újságban, stb-stb..."


Ez mind igaz rám. Sőt, jobbat mondok. Egyáltalán nem szoktam inni és dohányozni sem dohányzom. És tudod hány ilyen fiút ismerek még magamon kívül? Az csak duma, hogy nincs ilyen. Ezek után se akarod elismerni, hogy veled van baj, s nem mással?


Nem ismerlek, de az írásaid alapján nekem ez jön le.

2013. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Neked sem kell innod, hogy gátlástalan külső behatoló legyél? :)
2013. aug. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, akkor igen, nekem sem kell innom hozzá:P
2013. aug. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
és szintén kellően merev is vagy? és neked is a laza lányok jönnek be akik tudnak egy picit alkalmazkodni is? Te is inkább azokra figyelsz fel?
2013. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem támadtam. De nem érdekel, ha annak vetted.


Mindig két fél van jelen.


Bennem is van hiba, egy percig se állítottam, hogy nincs.


Úgy leginkább csak én tudhatom, hogy mennyit alkalmazkodom. Baromi sokat.

De szeretnék önmagam is lenni, és nemcsak egy hatalmas alkalmazkodás-álarc. Mert az van rajtam. Ismétlem, csak én tudhatom, mekkora.


Amúgy ha ti se isztok, nem cigiztek, akkor mi a lazaság bennetek?


Vagy hogyan értelmezitek a szót?

Lehet, itt a vita oka.

2013. aug. 18. 18:11
 16/31 anonim ***** válasza:

"és szintén kellően merev is vagy? és neked is a laza lányok jönnek be akik tudnak egy picit alkalmazkodni is? Te is inkább azokra figyelsz fel?"


Mit értesz az alatt, hogy merev? Nekem bejönnek a komoly csajok is. Egyedül csak a flegma, magukat sokra tartó p.-kat nem szeretem.

2013. aug. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

De ne alkalmazkodj, hanem tudatosan változtasd meg magad. Változtass a gondolkodásodon. Mert amíg görcsösen próbálsz olyan lenni, mint mások, addig soha nem leszel boldog...


"Amúgy ha ti se isztok, nem cigiztek, akkor mi a lazaság bennetek?


Vagy hogyan értelmezitek a szót?

Lehet, itt a vita oka."


A te szemedben az a laza, aki iszik, meg cigizik? Mert akkor én rohadtul nem vagyok laza... A dohányzást eleve hülyeségnek tartom, semmi pozitívum nincs benne. Károsítja az egészséget, drága, büdös, soroljam még? (ettől függetlenül nincs bajom a dohányosokkal, nem kell félreérteni)

Inni pedig azért nem iszom, mert nem szeretem se a sört, se a bort, se a többit. A pezsgő oké, de azt is csak alkalmakkor.

Kérlek fejtsd ki, hogy neked mit jelent a "laza" tulajdonság.

2013. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerinted? :) Egyébként minden csajt be lehet fűzni, ha megvan hozzájuk a megfelelő kulcs, és egyáltalán nem lesznek merevek, sőt!
2013. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólók már mindent leírtak. Valószínűleg egyedül maradsz, ha nem próbálsz meg kicsit nyitni mások felé.:D

A lazaság: ha lesz.r egy gólya egy tér közepén valószínűleg te elkezdessz sírni/hisztizni/rohanni, uramisten meg ne lássanak így és kb. a világ rád szakad fájdalmadban úgy kezeled az egész dolgot, viszont, aki laza, tud nevetni magán, nem fog ott helyben a föld alá süllyedni, mint ahogy te tennéd, hanem "szarul, de büszkén" alapon elsétál onnan és nem lesz belőle világkatasztrófa.

És igen, egy csöppet különcnek érzed magad, ami nem is lenne baj, ha nem hinnéd azt, hogy ezzel te vagy a "különleges jókislány". Amúgy ha nem érdekel mások mit gondolnak rólad és lesz.rod a tanácsainkat, véleményünket minek teszel fel ide kérdést? Úgy sem tudod elfogadni a válaszokat.

2013. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Az alapján, hogy nem iszom, nem cigizek, a feladatomat komolyan veszem, nem tudod eldönteni, mit tennék, ha a tér közepén lepottyantana egy gólya. Amúgy sajnos hangulatember vagyok, így jókedvemben röhögnék magamon, rossz kedvemben sírnék. Közömbös kedvemben káromkodnék egyet magamban és mennék tovább.



Leírtam a kérdésben, hogy nem tudok olyanná megváltozni, amilyen egy átlag fiatal.



Különlegesnek nem érzem magam. Nem vagyok kedves, nem vagyok jó emberismerő, nem vagyok sokoldalú. Sok alap emberi dolog nem jön magától, hanem küzdenem kell érte.

Viszont különcnek baromira. A különc egy negatív jelző, és annak érzem magam.


Igen, jó kislánynak érzem magam.

Néhány dologgal kapcsolatban úgy érzem, hogy állok a tér közepén, és sírva kérdezem, hogy miért nem alap, hogy ebben-abban "jók" vagyunk, miért vagyok ennyire egyedül?

Néhány dologgal kapcsolatban pedig azt gondolom, hogy benne lehetnék a rosszban én is, csak kellene társ, külső behatás vagy valami, hogy merjek.

2013. aug. 18. 18:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!