Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiatal,20-30 közötti pasikna...

A fiatal,20-30 közötti pasiknak csak a laza lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nem vagyok a korosztályomnak megfelelő, nem vagyok laza, nem iszom, nem dohányzom. A korosztályomhoz képest túl érett vagyok.

És pont olyan szemszögből túl érett, amilyen szemszögből éretlennek kellene még lennem.

Ugyanis emberi kapcsolatok terén éretlen vagyok, viszont karrier, hobbik, tanulás, szórakozás terén túlérett.


Amúgy is így érzem jól magam, ha egyedül vagyok, vagy ha olyan barátokkal, akik elfogadnak így. Csak akkor érzem, hogy változnom kellene, amikor arra gondolok, hogy így nehéz beilleszkedni.

Szóval nincs meg bennem az akarat, hogy megváltozzak, ráadásul szerintem ekkora változáshoz külső behatás is kellene.

Vagy csak ha alkalmazkodó típus lennék...

Az a gond velem ilyen téren, hogy nem tudok valamit azért úgy gondolni, vagy valamit azért csinálni, mert mások is így tesznek. Ha tetszik, csinálom, de általában pont az nem tetszik, ami a korosztályomnak.


Összegezve: valószínűleg maradok ilyen.

Így lesz esélyem párt találni? Van fiú, aki ugyanígy "merev", és a kisugárzásom, kinézetem, megnyilvánulásaim alapján úgy felfigyel rám, mint ahogy a többiek "menekülnek"?


2013. aug. 18. 15:57
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Csak félig olvastad el, hogy érettebb vagyok a korosztályomnál.

Tekintve, hogy írtam, hogy pont olyan téren vagyok érettebb, amilyen téren nem szabadna, és olyan téren kevésbé érett, ahol viszont akár jól is jönne.

Karrier, hobbik, életmód, érdeklődési körök terén sajnos öreg is vagyok lélekben, emberi kapcsolatok terén éretlen.


Ezt írtam...

2013. aug. 25. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!