Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha én szinte minden népet...

Ha én szinte minden népet utálok a magyaron kívül, ugyanakkor a zsidókkal semmi bajom, még tisztelem is őket az pl. eszükért. (Magyar vagyok. ) Nevezhetem magam hungaristának, vagy mi vagyok akkor?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 23:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

egy fogalom még:


kozmopolita: az, aki első helyen ember és utána a nemzet tagja (világpolgár)

2013. aug. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha te tiszteled a zsidókat... akkor zsidó vagy. Pont.
2013. aug. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Van fitymám is és nincs kampós orrom :D
2013. aug. 24. 19:43
 14/16 anonim ***** válasza:
63%

"Ha te tiszteled a zsidókat... akkor zsidó vagy. Pont."


Ha a világot ennyire fekete-fehéren akarjuk felosztani, akkor aszerint te sötét vagy, mint az éjszaka.

2013. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Te meg egy fekete lyuk. :D
2013. aug. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én meg például nagyon szeretem Izraelt, dél Afrikát, Canadat es Amerikát es sok másik országot is szeretek (en nem biraskodom olyan neppel akinek az embereivel nem talalkoztam, es azok az orszagok amiben az emberek kedvesek, jokepuek, baratsagosak voltak velem azokat szeretem akik meg nem azt kevesbe, ami egy ok amiert szeretem de nem annyira mint pl izraelt es del afrikat az hogy magyarok nem voltak tul kedves velem gyengen mondva) es én nem bírom a hungarizmust es a 'nagymagyar'kodast es a új naci ideológiát hogy az o nepuk a legjobb es mindenki mást utalni kell.

Hívhatsz magyargyulolonek, sose mondtam hogy utálom a magyarokat azt mondtam hogy mint országot kevésbé szeretem mint pár másik országot, én minden emberről ugy gondolok ra mint önmaga nem érdekel hogy ki.

Felolem hívhat az hazaárulónak is sokszor csak azért lettem 'hazaáruló' mert nem vagyok 100% magyar, es ha most azért leszek 'hazaáruló' mert nem szeretem amikor emberek csak vakuk utalkoznak es ki szólok a gyűlölet ellen akkor büszkén leszek 'hazaáruló'

Ja, es ha azt mondod hogy 'húzzál haza' amit sok olyan hungarista mint te szeret mondani akkor ne aggódj, 'elhúztam mar' dél Afrikába

Találjak magadnak egy életet

Szia

2014. okt. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!