Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is volt már úgy, hogy...

Veletek is volt már úgy, hogy nemtudtátok merre tart az életetek?

Figyelt kérdés
Mármint... 19 éves vagyok, nemsokára érettségizem, és nemtudom, mit cisnáljak... menjek fősulira, vagy dolgozzak vagy... nemtudom... egyzseruen nemtudom mit akarok csinálni az életben... volt már így valaki? UI: nem nemvagyok emós, vagy ilyesmi, csak egyzseruen nincs ihlet.

2013. aug. 24. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, most. Egy kicsit meg is feneklettem, de igyekszem kimászni belőle.
2013. aug. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok 21 éves létemre, nemsokára lediplomázok, de fogalmam sincs, hogy aztán mihez kezdjek; munkám lenne, de nincs nagy kedvem a szakmámban dolgozni, szóval fogalmam sincs, hogy mi lesz jövő ilyenkorra velem. Szerintem azért lehetek ilyen, mert egy dolog nehezen foglal le sokáig, mindig az újdonságot keresem a dolgokban :/
2013. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2es válaszolo... ezzel ugyanigy vagyok énis. Elvileg jó szakmát választottam, mindenki szerint akinek elmondom hogy mit tanulok... mondják hogy jo fizetés meg stb. de nemérdekel ez a szakma - másra jelentkeztem, de nemvolt elég jelentkező az osztály megnyitásahoz - ugyhogy most hánkolodom, nemtudom mit tegyek... nincsenek nagy álmaim, de szeretek felfedezni... remélem egyszer jön egy klikk és megtudom hogy merre tart az életem... és remelem neked is egyszer beugrik
2013. aug. 24. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!