Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen úgy az életetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen úgy az életetek, hogy a férjed k@rvázik és Te tudsz róla?

Figyelt kérdés
Vannak-e veszekedések, szemrehányások, vagy csak szemlesütve végignézed, ahogy a férjed más nőkkel is lefekszik? Változott-e azóta a kapcsolatotok, amióta ezt tudod?
2013. aug. 23. 14:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy ne nézném el, se szemlesütve, sem szembenézve. Úgy kirúgnám, hogy a lába se érné a földet.
2013. aug. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagyok kompetens a témában,mivel képtelen lennék ezt csinálni,de aki így él,annak bizonyára kell legyen valami nyomós érve,miért.
2013. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kizárólag olyanok válaszát várom, akik hasonló helyzetben vannak, nem kioktatásra van szükségem.
2013. aug. 23. 14:24
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az ELSÖ alkalom után megváltozna az életem, mert attól kedve elvált lennék. Eltürni egyetlem normális nö sem türné az ilyet, aki megteszi, az meg is érdemli.
2013. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Kérdés az, miért hagyod hogy ezt tegye? Illetve miért maradsz még mindig vele, ha tudod hogy ezt teszi??? Mi oka van rá? Gondolom az, hogy te nem fekszel le vele..de akkor sem megbocsátható!
2013. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Kirúgtam, de visszafogadtam, mert imádom a férjemet és egyébként nem egy rossz ember. Csak az érdekelne, hogy meddig lehet azt elnézni valakinek, hogy kifelé kacsingat, ha még esetleg konkrétan nem is tette meg, csak tervezte, hogy megteszi.
2013. aug. 23. 14:28
 7/33 A kérdező kommentje:
De, lefekszem vele és jó a szexuális életünk. Mégis meg akart csalni.
2013. aug. 23. 14:29
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdezted tőle, hogy miért akart? Valami oka csak van... :/
2013. aug. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
15%
Hát, én nem vagyok ilyen helyzetben (azt hiszem :)), de talán úgy fognám fel, hogy egy biológiai szükségletét elégíti ki. Pl. az sem zavar, ha étteremben eszik, és nem otthon a te főztödet, ugye?
2013. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
84%

Te egy álom világban élsz. Hogy lenne már jó ember, hogy lenne már jó a szex ha mást akar?

Ébredj már fel, és keress egy olyat aki tényleg jó ember, és tényleg szeret.Egyszer majd rádöbbensz mekkora h.ülye vagy és mennyi időt elfecséreltél egy olyanra aki nem érdemel semmit.

2013. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!