Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ebben az esetben, ha tudnátok hogy rövid időn belűl véget érne az életetek?

Figyelt kérdés

Már csak pár hetem, esetleg hónapom van hátra, most még egész jól vagyok, nem látszik rajtam a betegség. Régebben is beteg voltam de akkor sikerült kijönnöm belőle, viszont most már nem lehet segíteni rajtam. Az elsőnél már felkészültem a halálra, szóval emiatt nincs különösebb félelem bennem, beletörödtem.


A helyzet az, hogy van egy srác 1 évvel ezelőtt szakítottunk, viszont a mai napig nem tettem túl magamat rajta, és tudom hogy ő sem rajtam. Pár hete felkeresett hogy még mindig sokat gondol rám, és hiányzok neki, viszont akkor már tudtam hogy beteg vagyok, ezért elküldtem. (ő nem tud a betegségről). Pár napra rá már másik bnője volt, és mint megtudtam a lány csak talonban volt, amíg nem tudta velem mi lesz. Nagy szerelem volt a miénk, csak mindketten nagyon makacsok vagyunk és emiatt nem működött.

A kérdés az lenne hogy gondoljak csak magamra és mondjam el a srácnak hogy még szeretem, és töltsünk együtt egy utolsó napot együtt, vagy ne háborgassam és hagyjam hogy boldog lehessen az új barátnőjével? Félek hogy nem tudná feldolgozni, ezért talán jobb lenne ha meghagynám abban a tudatban hogy már nem fontos nekem. Szerintetek?


A másik, hogy volt régebben egy nagy plátói szerelmem, és most, sok évvel később véletlenül összefutottunk és érzem hogy többet szeretne tőlem. (Ő sem tud a betegségről)

Menjek bele? Hisz valóra válna az amire annyira vágytam régen. Viszont már teljesen túlvagyok rajta, igazából ez csak arról szólna hogy beteljesítsem egy régi álmomat.


Ti mit csinálnátok, hogy döntenétek a helyemben?



2013. aug. 22. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged van?? ez nagyon szomorú :(
2013. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

:OO Engem teljesen megbénítottál a kérdéssel.. Őszintén megmondom, nem nagyon merek semmit válaszolni.

Nem ismerlek, és nem is ismerhetlek, de mégis nagyon megérintett amit írtál.

Fogalmam sincs mit tennék a helyedben, de nem tudnék ilyen erős lenni mint te most, az tuti. Azt kívánom, hogy boldog legyél, amikor elmész közülünk.

2013. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én az elsővel lennék ahol kölcsönös. Hiába küldted el érzi hogy szereted. Sajnálom, hogy beteg vagy:/
2013. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én kiélvezném a hátralévő időt, tudván, hogy nincs vesziteni valóm. Mindent, amiről korábban csak gondolkozni mertem, megcsinálnék
2013. aug. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre csak te tudsz magadnak válaszolni. Voltam már olyan helyzetben, hogy el kellett gondolkoznom életen, halálon és én egy olyan srácot, aki talonban tart nőket, hogy majd jó lesz az egyik, ha velem nem jön össze és pár nap múlva már mással kavar, nem éreznék annyira komolynak, felnőttnek és értelmesnek, hogy egy ilyen terhet megosszak vele.
2013. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom :(


Az elsőnek elmondanám,de csak,hogy tudja és ne az legyen,hogy túl későn jön rá és nem.mondhatja el azt,amit akart.

De nem hiszem,hogy vele lennék,ha már mással is könnyen összejött.


A másikkal talán megpróbálnám,de csak úgy,ha már tudja.

2013. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne egyedül akarj meghalni. én a srác oldaláról tudom meközelíteni a dolgot. és nagyon szomorú lennék ha kiderülne, hogy azért utasított el a lány mert halálos beteg volt. ne titkold el a betegséged. hány éves vagy? nagyon sajnállak.
2013. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Megmondom őszintén kellett egy kis idő, mire összetudtam szedni a választ!

Én szerintem elbúcsúznék mindkettőtől, mint barát! Külön beszélnék mindkettővel, tisztáznám a dolgokat, és megpróbálnám békességben lezárni a kapcsolatot! Nyilván nem lenne könnyű, főleg az a pillanat, amikor szembesülnek a valósággal, de ez egy igen szemét helyzet!

Sajnálom, hogy ez történik veled! Légy erős oké?

20/f

2013. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Páran kérdeztétek privátban és itt is, hogy hány éves vagyok és mi a betegségem.

21 vagyok, 17 évesen találtam először egy csomót a mellemben, amivel sajnos nem fordultam egyszerre orvoshoz, csak később és kiderült róla, hogy rosszindulatú. A bal mellemet le kellett műteni, majd kemo, végül meggyógyultam. Utána kaptam új ciciket, és jobbak lettek mint valaha :D Egy ideje külföldön éltem, ott nyári munkáztam, így ki kellett hagynom pár kontrollt, és pont azidő alatt alakult ki a másik (részben eredeti cicimben) a daganat.

Egyébként nem olyan szörnyű ez a dolog, ezalatt a 4 év alatt olyan tartalmas életem volt, mint másnak 2 év alatt sem. Rengeteg dolgot megtettem amihez előtte nem volt bátorságom, olyan intenzív érzéseket éltem át, amikre nem lettem volna képes, ha a halál közelsége nem tanít meg élni.

Szerintem az, akinek izgalmas élete volt, kihasználta a lehetőségeit, bátor volt, az nem fél meghalni. Nem mondom, hogy nem tartok kicsit sem a haláltól, de már megbékéltem a gondolattal, elfogadtam.


Amúgy azért nem merek az első sráccal kezdeni, mert én igaz nagyon vágyom rá, hogy egy utolsó napot együtt töltsünk, és egy iszonyat nagyot szexeljünk utoljára, de előtte ott még az élet és nem akarom hogy a hiányom megkinozza őt, képtelenné téve a boldogságra. Amúgy sokat tepert utánam, és ez egyfajta utolsó próbálkozàs volt a réshéről, szóval egyáltalán nem rossz ember, csak ő is vágyik a boldogságra.

2013. aug. 22. 13:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Akarom mondani olyan tartalmas életem volt mint másnak 2 élet alatt sem :)
2013. aug. 22. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!