Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves nők, nektek tényleg...

Kedves nők, nektek tényleg nagyobb elismerés az, ha más nők jobban megnéznek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem igaz is, hogy a nők többsége nem a férfiaknak öltözik, hanem a többi nőnek. Szebbek, csinosabbak akarnak lenni másoknál, ezért is van az, hogy a csajok egymást jobban megbámúlják, mint bármi mást. Nektek tényleg jól esik, ha sok nő néz meg titeket? Főleg, ha a másik is nagyon szép?

Illetve elég sokszor észrevettem, hogy a méregetés kölcsönös, van amikor egymás szemébe is néztek másodpercekig, miután végigmustráltátok egymást. Ilyenkor nem jösztök zavarba? Vagy egyáltalán akkor mi történik köztetek, milyen komunikáció ez?


2013. szept. 2. 23:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"jösztök"????


Amúgy engem nem érdekel, mit gondolnak mások.

2013. szept. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én kifejezetten utálom ha megnézek, ha végigmérnek.


csakis magamnak öltözök, magam miatt vásárolom a dolgokat. nem azért, hogy valamelyik kedves rivalizálni vágyó nőtársam végigmérjen. :P a nőkben saknos ez benne van, hogy versengenek egymással de ez nagyon kellemetlen, szerencsére nem mindegyik ilyen.


egyébként én is megnézek más nőket, de csak azokat, akik tényleg nagyon-nagyon szépek, vagy jól néznek ki. ez teljesen természetes.


leginkább a cipőket szoktam nézni másokon, és a szép hosszú szőke hajat. :)

2013. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem szeretem, ha megbámulnak, akár férfiak, akár nők.

Magamnak öltözök, nem érdekel mások (se nők, se férfiak) véleménye.

2013. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!