Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A rasszistákról mit gondoltok?

A rasszistákról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Utálom a zsidókat és a cigányokat!!!!!!

2013. szept. 8. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megértelek. Bár nekem a zsidókkal nincs bajom, a másik réteggel annál több. Épp tegnap rabolt ki két barnabőrű nő.
2013. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindenki az.

Magyarok, cigányok, zsidók(hajaj), osztrákok stb.

2013. szept. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A zsidókat , azért gyűlölöm mert elfoglalják magyarországot ott van a fidesz pld. A cigányok lopnak csalnak hazudnak ha fejbe lőhetném őket már megtetettem volna
2013. szept. 8. 11:41
 4/14 anonim ***** válasza:
Zsidókkal csak azért volt baja régen mindenkinek, mert értettek nagyon az üzlethez és betegre keresték magukat. Meg megvásárolták a sókereskedés jogát is. Ma meg már csak ilyen hagyomány szinten utálja őket sok mindenki. A cigányokat én sem igazán csípem. Összesen kettő darabot ismerek, aki a körülményekhez viszonyítva jófej. Amúgy meg a többivel (néger, ázsiai, román, stb...) nem igazán van bajom. A f**szfejség nem bőrszín vagy nemzetiség útján alakul ki, hanem személyfüggő.
2013. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pont így érzek én is kedves kérdező!
2013. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Írj üzit:)
2013. szept. 8. 12:04
 7/14 anonim ***** válasza:

mindkét embercsoporttal van bajom, nem is kevés.

az utóbbival többször meggyűlt a bajom, az elsőről meg szimplán meg van a véleményem ami a következő: jó lenne, ha mindenki a saját portáján sepregetne...mert érdekes, hogy mi magyarok vagyunk gyilkos népnek kikiálltva, mindig mi vagyok a rasszisták, az antiszemiták, de kérdem én: ők mit csinálnak a palesztinokkal?-ja, az nem tartozik senkire, azt nem sérelmezi senki, sőt....

2013. szept. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom. De hogy a cigányokat utálom, abban biztos vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az ember színe fehér!

2013. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj, ha megvan a véleményed az adott népcsoportokról, azzal viszont van, ha már te is "rasszistaként" cetlized fel magad.


Vagy egy rendkívül fogyatékos 30-as, 40-es lehetsz, vagy egy csökött agyú tinédzser.

2013. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj hogy csak a fehéreket bélyegzik meg rasszista jelzővel, a feketéket pl sosem. Erről készült egy amerikai tanulmány hogy a feketék általi rasszizmus a fehérek felé sokkal magasabb mint amit a fehérek követnek el a feketék irányába csak erről nem szabad beszélni.
2013. szept. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!