Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősötök, aki...

Van olyan ismerősötök, aki minden nap drogozik? Illetve, ha nekem sok ilyen van, rólam mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 23:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
kávé ... :(
2013. szept. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Volt, anyukám legjobb barátja, akit 2. apámnak tekintettem, annyit voltam vele. Heroinozott. Soha nem láttam belöve, vagy ilyesmi, csak voltak neki fura dolgai, arra emlékszem. De imádtam. 9 voltam, mikor túladagolásban meghalt. Addig nem tudtam, mit jelent drogozni (tuttam, hogy van, és nem jó dolog, ennit fogtam fel), és milyen az, amikor így veszítesz el valakit.

Rólad viszont semmit nem gondolnék.

2013. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ismerősöm, és mindössze annyit gondolok rólad, hogy nincs szerencséd az ismerőseiddel.
2013. szept. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha illegális szerekre gondolsz, akkor csak olyat, aki elég gyakran, heti többször, de nem naponta. Ha legálisra, akkor én pl. ilyen vagyok.

Semmit se gondolnék rólad ez alapján.

2013. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Narkosoké a jövö...

Alkohol cigi Mariska....

2014. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!