Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem jött össze velem...

Azért nem jött össze velem egy srác, mert takarítónő vagyok. Miért a munkájával azonosítják az embert?

Figyelt kérdés

Alakulóban volt a dolog egy sráccal, aki kijelentette, hogy zavarja, hogy ez a munkám. Nem csak ő az egyetlen, már sok emberen észrevettem, hogy lenéznek és előítélettel közelednek felém emiatt.

Nem tartom magam egy buta embernek, szerintem elég művelt és széles látókörű vagyok. Érettségim és két szakmám van, sokat olvasok, festek, kirándulok, sportolok. A megjelenésemre is igényes vagyok, imádom a szép ruhákat. Ránézésre meg sem mondanák, hogy ilyen munkát végzek, mindig egyetemistának vagy valami eltartott nőcskének néznek.

Sajnos az élet úgy hozta, hogy most ezt a munkát kell végeznem, amit annyira nem is bánok, mert nem utálom, jó a főnök és elég jól keresek.

Csak nem szeretem mondani, hogy mit csinálok, mert az emberek 95%-a összeráncolja a homlokát ennek hallatán.

Szerintetek?



2013. szept. 22. 01:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég szomorú, hogy egyesek a munkájuk alapján ítélik meg az embereket. Pedig a takarítás is munka, és manapság sajnos nemigen lehet válogatni, lehet akármilyen tanult és tapasztalt szakmai téren az ember. Meg kell élni valamiből, ez van!

A srác pedig felejtős és szégyellheti magát.

2013. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!