Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire érdemes gyüjteni pénzt?

Mire érdemes gyüjteni pénzt?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva lesz egy éve, hogy külföldön dolgozom. Félretettem már több mint 2 millió forintnak megfelelő összeget. Nem tudom, mire lenne érdemes gyüjteni. Volt aki azt mondta, vegyek aranyat. Volt aki azt mondta, gyüjtsek még és otthon kezdjek valamilyen vállalkozást, üzletet. Ettől félek, mert nagy a kockázat, meg a tőkém is kevés még hozzá. Gondoltam arra, hogy lakásra otthon. A barátaim szerint hülyeség, mert "minek ide lakás? nincs itt munka" meg még csak 23 éves vagyok. A masik az egy autó lenne, egy Audi vagy BMW. Erre vágyok igazán, de hosszútávon pénzkidobásnak tartom.
2013. okt. 6. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
7-es: köszönöm szépen az ötleteket. Hogyan választod meg a megfelelő albérlőket? Igaz, hogy inkább örül az ember annak, ha jelentkeznek egy páran :P
2013. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem tiszta, hogy most gyűjteni akarsz valami szépre, és aztán elkölteni rá, vagy befektetni a pénzt, hogy kamatozzon.

Utóbbi esetben az állampapírokat ajánlom. A legbiztonságosabb befektetés és kamatozik évente 5-8 százalékot.

2014. jan. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem még gyűjtögess hozzá, mert ha most elköltöd valami marhaságra, amit nem is igazán akarsz, akkor azt csak később megbánod.


gondolom nem életed végéig fogsz a mostani helyeden dolgozni, szóval tartalékolj a szűkösebb időkre.


Publikus, hogy mit dolgozol kint?

2014. jan. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom mit akarok .
2014. jan. 1. 20:39
 15/15 anonim ***** válasza:
Hogy mit akarsz azt önállóan kell meghatároznod, öcsém. :)
2014. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!