Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Iskolában, osztályon belül...

Iskolában, osztályon belül lévő atrocitás ellen?

Figyelt kérdés

Nos középiskoláról van szó, eddig annyira nem is volt úgy semmi baj, viszont mostanában eléggé elkezdett kikezdeni velem 1-2 ember tehát órán tegyük fel ami nekem eléggé megalázó, hogy előtte ülök pl és nyakon csap úgy.. aztán a másik emberke még bíztatja is.. a tanár semmit se tesz persze, reagálni is fáradt voltam akkor rá úgyhogy csak odaordibáltam.. aztán csak tovább csinálta.. hát én komolyan már olyan dolog is megfordult a fejemben, hogy leszarom az egészet felállok és a széket felkapom és jó párszor belevágom a fejébe.. igen persze gondolni lehet ilyet, de nem csak magam miatt hanem a szüleim miatt sem tettem volna ilyet..de már nem bírom idegekkel, ha még párszor ilyen lesz akkor valószínű, hogy valami történni fog, nem szoktam hagyni magam, csak egy 190cm 130kg román származású emberkéről van szó én meg vagyok kemény 70kg viszonylag vékony testalkatú..

Szerintetek mit csináljak? A tanár se ér semmit, egyik sem..még csak rá se szól ha akármit csinál sem. Viszont ha én meg rámegyek lehet hogy nem sok esélyem lenne, meg hát akkor úgy nézne ki a helyzet, hogy én jönnék ki rosszabbul több szempontból is.

Vélemény,válasz,segítségeket várok. Köszönöm.


2013. okt. 11. 21:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
értem.. hát neki mennék nem azzal van a gond, hanem, hogy valószínűleg én húznám a rövidebbet..+ nem akarok még több bajt a szüleimnek sem.. elég van nekik.. nem vagyok egy kitűnő tanuló én sem, de szeretnék figyelni és átmenni az érettségin..
2013. okt. 12. 11:51
 12/12 anonim ***** válasza:
Kérdezőhöz: iratkozz át egy másik iskolába. Mindenhol adnak érettségit később meg ráérsz szakmailag fejlődni.
2013. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!