Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akiket megerőszakoltak,...

Akiket megerőszakoltak, azoknak nincs is esélyük a normális életre?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 19:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mármint 10%-uk "normális".
2013. okt. 12. 19:43
 12/20 anonim ***** válasza:
58%
veled súlyos problémák vannak kedves kérdező.
2013. okt. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Előbb kell helyrejönni, és csak utána belekezdeni egy kapcsolatba, nem lehet elvárni egy egészséges sráctól hogy mások bűnéért ő bűnhődjön (azzal hogy évekig vár hogy elmúljon ez a trauma amihez neki semmi köze). Az meg hogy a tizenévesek kurvulnak, hát, majd később rájönnek, hogy sok hülyeséget csináltak. a szülőknek kellene ezt megfogni, de nem fegyelmezéssel hanem normális családi légkörrel, bizalommal. de ahol már a szülők is elváltak, anyuka azóta váltogatja a pasikat, vagy épp senkit nem enged közel, vagy apukának már három nőtől hat gyereke van, ott mit lehet várni a gyerektől? de az sem jobb akik egymást marják de nem válnának el. lényeg hogy a gyerek kapjon valami értékrendet. akkor nem kurvul el.
2013. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#8: ne általánosíts, légyszi. A tizenévesek között is van rengeteg normális. Bőven több, mint 10%. (Csak legtöbbjüket nem az éppen aktuális vodka-naracs buliban tudod felszedni, színrészegen.)

De még ha helytálló is lenne az a 10% (nem az...), akkor is: ők ott vannak. Az azt jelentené, hogy minden 10. pasi normális. Szóval már meg is dőlt a "sehol nincs olyan" hipotézised.

Az persze már más kérdés, ha neked olyan fiú kell, aki már végigment a fél környéken.

2013. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Tudom, hatalmas probléma, hogy undorodom az ilyen lányoktól, és nem állok be közéjük.
2013. okt. 12. 20:34
 16/20 anonim ***** válasza:

egy normál ember egy erőszakot nem tud kiheverni, örök életében ott marad a seb a lelkén, lehet elmenni szakemberhez, és a tudatalattiba berakni ezt az emlékképet, de mindig ott lesz, h ez akár még egyszer meg is történhet.

hasonló élmény, mint a háborús veteránok, amin keresztül mennek, sokkolják a lelket.

2013. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy szóval sem mondtam, hogy probléma. Én sem díjazom, ha valaki már életében több fаszt fogott, mint kilincset. Ugyanúgy férfiként nem díjazom, ha valaki egy nőben csak a lehetséges szexet látja, és a szex nélküli kapcsolatot valami szükséges rosszként könyveli el. Nem tudok semmiképp azonosulni azokkal, akik ultimátumot adnak a csajnak, hogy X időn belül szexelniük kell, különben lelép. Az ilyenek önző hereagyúak, akik csak a saját idényeiket nézik, és cseppet sem érdekli őket, hogy a másiknak jó legyen.

De ettől még nem minden férfi szexmániás őrült, mint ahogyan nem minden lány ribi.

A kérdésre válaszolva: de, van esélyük a normális életre. Persze, ahogy már előttem leírták, megfelelő pszichoterápia nélkül szinte esélytelen, és vagy magábafordult, bezárkózott vénasszonyokká válnak, vagy ordas nagy ribikké. De ha rendesen kezelteti magát az ember, minden esélye megvan rá, hogy normális életet éljen. Persze, az emléke örökké ott lesz, nem lehet csak úgy kitörölni, ami történt, de összességében: igen, élhet normális életet.

2013. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
12 Nálad a pont
2013. okt. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Dehogynem, de el kell menni pszichológushoz, és még így is megmarad a lelki seb.


"Mert senkinek sincs türelme helyrehozni egy ilyen lányt. Egyszerűbb konyhakész kurvät keresni, aki bármikor szétteszi a lábait, nem kell éveket várni."


Nagy tévedésben vagy, csak nem a megfelelő férfit találtad meg eddig.

2013. nov. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
A pszichológus eddig csak rontott rajta. Vagy el se hiszi, vagy miért hagytam magam, vagy miért nem élveztem...
2013. nov. 13. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!