Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Nikolett és...

Mi a különbség a Nikolett és a Nikoletta név között? Miért tetszik illetve nem tetszik ez a név Nektek?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 12:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
A Nikoletta névben van egy plusz A betű a Nikoletthez képest. Azért nem tetszik mert ismerek egy ilyen lányt, akit utálok, és mindig ő jut róla eszembe.
2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Mi a különbség? Az A betű. :D

Nekem tetszik mert így hívnak. A nélkül!

2013. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Mindkettő a Miklós női megfelelője. Nikolett francia kicsinyítőképzős változata, a Nikoletta pedig olasz.

(A nektek így helyes!) Nekem semleges, nincs véleményem róla. A Niki becézést viszont taszítónak érzem.

2013. nov. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Igazából semmi.A naptárakban is láttam már így is, úgy is.

Engem is Nikolettának hívnak, de sokáig Nikolettként használtam.Mivel az anyakönyvi kivonatban az "a"betűs verzió van, így amikor személyit csináltattam 14 évesen, szóltak, hogy úgy írjam alá. Legalábbis arra emlékszem, hogy azt mondták, hogy úgy a hivatalos.

Nekem tetszik, nincs vele semmi bajom.Én nem is a neve alapján szoktam senkit megítélni, elég nagy hülyeség lenne.

Vannak ennél ezerszer furább nevek is,amikor a hü*e szülő a gyerekével tol ki csak.


Egyébként a Mariann és a Marianna is ilyen kettős név.

2013. nov. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

"A Niki becézést viszont taszítónak érzem."

Miért szerinted,hogy becézzék?Nikó,Niké?:D Azért nem szokták teljes néven szólítani az embereket, legalábbis sokan a becézett változatot használják.

Miklóst is Mikinek,Tibort Tibinek becézik.Gondolom a Nikoletta Niki becézése is ilyen alapvető.

2013. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha én 15 Nikolettet nem ismerek, akkor egyet sem.. csak az osztályomban van 4! Niki. és még egy lány, aki Viki. ráadásul 3 Niki meg Viki 4-en jó barátnők és még személyiségre is eléggé ugyanolyanok, meg mindegyik olyan csendes, szóval alig tudom őket megkülönböztetni. Lehet, hogy tetszene, de annyira sok embernek ez a neve, hogy már nagyon unom.
2013. nov. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

Mindkettő a Miklós női megfelelője. Nikolett francia kicsinyítőképzős változata, a Nikoletta pedig olasz.

(A nektek így helyes!) Nekem semleges, nincs véleményem róla. A Niki becézést viszont taszítónak érzem.


Ezzel mi is a baj? Teljesen helytálló válasz az első kérdésre. A másodikon meg nincs mit értékelni, mert vélemény.

2013. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nagyon nagyon tetszik ez a név! Ha lesz egy lányom, biztos így hívják majd. Szeretem a hangzását nagyon :D
2013. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én sem értem mi a baj a Miklósos válasszal. Legalább írná meg az aki lepontozza. Én Nicoletta is vagyok, s nekem nem tetszik ez a nevem. Nem tudom miért.
2013. nov. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Az én válaszom is lepontozták!Sok az unatkozó.Vagy lehet valakinek nem tetszik ez a név, s azért tette.Egyik sem nagy IQ-ra vall, de ez az oldal már csak ilyen.:)
2013. nov. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!