Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajuk van az embereknek a...

Mi bajuk van az embereknek a cigányokkal?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni hogy miért kell valakit mint a cigányt elitélni.Persze van aki segélyből él koszos,büdös de ez a magyarokra is mind igaz!Nézzenek már magukba az emberek
2013. dec. 21. 08:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#10/10 végre egy normális ember! Teljesen egyetértek! :)
2013. dec. 21. 09:20
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem az elmúlt fél évben normális cigányt biztos nem láttam. Hangosan beszélik meg a buszon a magánügyeiket, a fattyaik, köpködnek, viháncolnak az utcán és eszük ágába nincs fegyelmezni. Ott vannak hat gyerekkel, és látszik a családon, hogy teljesen nincstelen. Kötekednek az emberekkel, lopnak, aztán ha valamiért a törvény elé kerülnek egyből el kezd sírni a szájuk hogy rasszista ország. Én ezeket a cigányokat látom nap mint nap.
2013. dec. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
40-50 éve ha a cigány nem dolgozott, meg lopta a napot, akkor össze verték meg bebörtönözték, azért nem volt ez probléma. Ma meg ha ilyen történne, akkor egyből menne a "jáj dikkmá rászizmus".
2013. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
Nem őket ítélik el, hanem azt, amit csinálnak. Sokkal kevesebb cigánnyal találkozik az ember, mint "fehérrel", mégis ki fog előbb belekötni az emberbe... Viszont jó pár becsületes, dolgozó, intelligens(!) romát is ismerek, és őket be is fogadta a környezete. Az agyatlan rasszisták már más téma, de belőlük kevesebb van.
2013. dec. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Na ezért tart ott a dolog ahol, mert már itt gyakorin is megy a cigány mosdatás ezerrel. De komolyan, egyre többször veszem észre, hogy jönnek a "cigány is olyan mint te" szöveggel, aztán ha 100-ból 1 ember egyetért a kérdezővel, akkor megy a hátba veregetés, a többi 99-re meg első körben rámondják hogy rasszista, röhej az egész.
2013. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

,,Fejemet meghajtanám elöttük amilyen tisztelettel bánnak egymással tisztaságban kedvességben."


Ez pont az, ami nem illik rájuk. Azt se tudják, mi az a tisztelet! Az tisztelet, hogy nekiugranak az embernek, ha valaki azt mondja rájuk hogy cigány? Én se ugrok neki bicskával a másiknak, hogyha azt mondják hogy magyar. És akármit mondhatsz, nagyon kevés, amelyik nem ezt csinálja. 10-ből olyan... milyen 10-ből, 100-ból max 3 amelyik nem így reagál. Ez aztán tisztelet. Meg az is, hogy ha ordibálnak, káromkodnak egymással hangosan, nyíltan akárhol és akármikor. Annyi mindent lehetne még mondani.


,,Németországban is elég sok magyar van a magyarok is ugyanugy vándorolnak mint barmelyik masik nep!"


Itt nem arról van szó, hogy megyünk. Apropó miért is megyünk? Munka miatt!!! Apukám 5 éve, lassan 6, hogy kint dolgozik. És ez nem elmondható, hogy ők ezért jöttek. Mellesleg megjegyezném, nem mindegy, hogy viselkednek. Németbe az ilyeneknek állást se adnak. Miért? II. világháború. Tudják, milyenek.


,,Szemely szerint ha mar ennyire szazalekolunk a magyar 60%ban egy gyenge nép!"


Nem ez fordítva van. Egy egyszerű példa: Ha nekedmegy egyedül egy roma,mert beszól, piszkál, mint ahogy az lenni szokott és te visszaszólsz, majd elintézed, akkor mi lesz utána? Visszajön 7-tel. Gyengék egyedül. Csak a szájuk nagy.


,,nehany valasznal a hanyinger kerulget hogy hogy lehet valaki ilyen ellenszenves es megveto?? Rasszistak mindenhol....MIKOR FOGUNKE EBBOL KINONI?"


Ellenszenves? Nem, csak mi látjuk a valóságot, ami folyik a való életbe. Mikor növünk ki belőle? Amikor elmennek. De azt várhatjuk, amíg a kormány nem lép valamit. Még hogy nem véded őket...

2013. dec. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
hiába írogatsz ki ilyen kérdéseket...semmin nem fog változtatni...akkor is igaz, hogy bár az arányok eltérőek, magyarból is ugyanúgy van egy jópár kétes ember...pont ez a probléma alapja, a különbségtétel...csak te így gondolkozol, a rendőrök, igazságszolgáltatás meg fordítva...ha mindenkit egyenlően tudnánk kezelni, hidd el, a rendőr se úgy állna a dolgokhoz, hogy áhh, nem csinált ő semmit, hiszen cigány, nem szabad bántani...az csak a mi hibánk, hogy odáig fajult a helyzet, hogy már nagyon ritka a rendes cigány...de én el tudom mondani, hogy vannak, nekem is van néhány ismerősöm, aki teljesen megbízható, és életében nem lopott, nem szólt egy rossz szót se a magyarokra. akkor kellett volna ezeket a normálisabb embereket beengedni a közösségbe, amikor még kb azonos arányban voltak a zűrösekkel...náluk van összetartás, és tudtak volna egymásra hatni, legalábbis én így külső szemmel ezt simán el tudtam volna képzelni.
2013. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

1. A magyarok közül csak a csövesek olyan ápolatlanok mint egy átlag roma.

2. Nézz híradót!!!!!!!!!!

3. Menj ki az Avasra Miskolcon este 11 után.

4. Választ kapsz a kérdésedre.

2013. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kórházban voltam nemrég a gyerekemmel, ahol egy fiatal cigányasszony volt a két hetes kisbabájával a szobatársunk. Méghozzá a tipikus sátras vándorcigány fajta. A nővérek fürdették a gyerekét, mert halvány segédfogalma sem volt róla, hogyan kell. Természetesen az egy hét alatt ő sem fürdött, le sem cserélte a ruháit, olyan szag volt bent, hogy mindenki kimenekült a szobából. Szánalomból, mert, hogy olyan szegény kértek neki háromszori étkezést, ami a többi szülőnek nem jár. Hozzá sem nyúlt, a habtálcás kaja ment a kukába, az ebédest meg megturkálta és visszaküldte, úgy, ahogy van. Távozáskor bejöttek a rokonok és hat embernek sem sikerült felfognia, hogy mit is beszél a doktor a bébi betegségéről, pedig ennél egyszerűbbben már nem lehetett elmondani. Amúgy ez csak egy a sok hasonló eset közül.
2013. dec. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikük gerinctelen élősködő. Viselkedni nem tudnak, semmirekellőek, igénytelenek, minden gyenge embert csapatostól bántanak, büdösek és rondák. Nem csoda, hogy Kanadából visszaküldték őket. A helyükbe felrobbantottam volna az összes nyomorékot, nem kellenek sehová.
2013. dec. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!