Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nagyon elfoglaltak vagytok?

Ti nagyon elfoglaltak vagytok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Iskolaidőben igen.
2013. dec. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában van dolgom, de mióta munkanélküli vagyok több a szabadidőm. Remélem nem sokáig már.
2013. dec. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem.
2013. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Akinek van ideje a gyakorin válaszolgatni, annyira nem lehet elfoglalt :s
2013. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Iskolaidőben eléggé, mert dolgozom, van hogy haza sem megyek suli után, hanem rohanok dolgozni. Ezen kívül nyelviskolába is járok heti egyszer, plusz angol faktom van, amire rengeteget kell tanulni mostanában, meg amúgy is, most "gyűjtögetem" a nyelvvizsgákat, így rá kell kapcsolnom. Sportra nem is jut idő... Max néha elmegyek úszni ha van kedvem.
2013. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 glutenfree válasza:

Egy válasz megirása kb. 1 percet vesz igénybe, tehát ennek semmi köze az elfoglaltsághoz.

Ha valaki ide ir,és emellett elfoglalt, az egyszerűen a jóindulaton múlik. Én eléggé elfoglalt vagyok; de ha nem lennék, akkor is kitalálnék magamnak elfoglaltságot. PL. ha nem lenne családom, akkor járnék Időseket látogatni vagy gyerekotthonokba, vagy besegitenék Jótékonysági szervezetekbe stb. Adtam néhány ötletet?

2013. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, már 10 éve járom a sok "felajánlott" munkahely lehetőséget amit Kormányunk minden nap ígérget !!
2013. dec. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Celtix válasza:
Igen. Napi 10-12 ora alt. megvan, hetvegenkent meg ott a gyerek (es remenykedem, hogy nem keres se ugyfel, se a fonokom) De most elvileg vesznek fel meg egy embert mellem, szoval talan lesz idom elni is.
2014. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!