Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan birom rábeszélni a...

XXxlacyxXx kérdése:

Hogyan birom rábeszélni a szüleimet hogy emo hajam legyen? 15/F

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szüleim nemszeretnék hogy hosszú hajam legyen (nem is olyan hosszú), de nem tudom hogyan beszéljem rá őket. (Légyszives csak értelmes válaszokat). Amúgy a stilusom is olyan szóval nem csak poser lennék. a válaszokat köszönöm. :)

2013. dec. 28. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan mit mondanak, amikor szóba hozod, mennyire állnak hozzá rosszul? Egyébként szerintem ilyen korban már el tudod dönteni, nekem is ilyen-olyan színű meg felnyírt volt 15 évesen :D Ha nem tetszik, a legegyszerűbb dolog lesz rövidre vágatni.
2013. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert ha megnöveszted a hajad mit csinálnak? Kényszer zubbonyba tesznek, aztán molnár kocsin eltolnak a fodrászhoz?
2013. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nekik ez az ötlet eggyáltalán nemteccik nem tudom miért mindig azzal jönnek nem áll jól... a molnárkocsisnak meg üzenem hogy nem megnőlni sem hagyják. De köszönöm a válaszokat. :)
2013. dec. 28. 23:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ő szüleiket, hogy milyen hülyeségeket csináltak a te korodban és azzal zsarolhatod őket. Nekem ez már egyszer bevált. :D És igaz ami igaz, 15 évesen meg van a magad stílusa, nekik is meg volt.
2013. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fenyegetőzz piercinggel, és ha nem értik, tetkóval... :D Mennyivel frankóbb egy haj már, még ha béna is...
2013. dec. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezek jú ötletek köszi mindenkinek :) (a piercinget nem de a tetkót engedik)
2013. dec. 29. 00:18
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak attól félnek hogy f ag leszel.

Biztos ők is hallottak a 'te kis bu zi e mós' beszólogatásokról.

Ezért van, hogy inkább a tetkót engedik ;)

16/F

2013. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó lehet hogy nincs a legjobb híre az emonak (De nekem ez tetszik) Ja és a páváknak sincs jó hírük (es olyan hajat akarnak nekem).
2014. jan. 1. 16:37
 9/10 anonim válasza:
Hát mond meg nekik ,hogy neked tetszik ez a haj stílus és ,hogy szerinted jól állna. Ha meg nem , hát istenem le lehet vágatni . Egyébként meg mi ez a logika ?! Hosszú hajad nem lehet ( amivel semmi baj sincs , sőt én imádom a hosszú hajú fiúkat) de tetkód igen , hát már nem azért de a hajat le lehet vágni ha sz*r lesz de a tetkót baromi drága és fájdalmas leszedetni ha mégse tetszik.
2014. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Járulj eléjük, és jelentsd be, hogy a fiúkat szereted...Erre nagyon kiakadnak, mire te: Vagy ez! vagy megnöveszthetem a hajamat! XD
2014. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!