Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rábeszélni a...

Hogyan tudnám rábeszélni a szüleimet a költözésre?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 4 éve költöztünk a mostani házunkba, ami a várostól 10 kilométerre van. Soha sem szerettem itt lakni, mindig nyomasztott hogy a semmi közepén van, apám miatt jöttünk ide. Apum mindig későn jár haza, mert sokáig dolgozik, anyám meg szeret inni, és én meg már nem tudom elviselni ezt a környezetet. Már beszéltem velük arról, hogy mit gondolok, de nem hiszem hogy komolyan vettek. Apám lovakat akar tartani, és nem érti meg hogy miért nem szeretek itt lakni...Hogyan beszélhetném rá arra, hogy elköltözzünk?
2008. nov. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sehogy.ez az ő döntésük,szerintem nyugalmat akarnak.és az a 10km az semmi.simán bemehetsz a városba busszal,max.fél óra,várakozással együtt.én Pestről költöztem vidékre (40-50kmre),14voltam.lázadtam,tomboltam,de most már nem költöznék vissza szívesen.21vagyok.de már többet ér a nyugalom,mint a nyüzsi.
2008. nov. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogod tudni meggyőzni őket. Ha nagyon elvágysz, jelentkezz bentlakásos középiskolába és akkor csak a hétvégén kell hazajárnod.
2008. nov. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!