Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudom rábeszélni a...

Hogy tudom rábeszélni a szüleimet h kapjak 1 lovat O. o?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 11:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
leteszed az asztalra a félmilliós vételárat,és a havi 50 ezer bértartást. Ja,hogy még gyerek vagy? Akkor várj amíg megkeresed ezt a pénzt.
2011. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem hogy az ilyen "Hogy tudom rávenni a szüleimet arra hogy kapjak egy...." típusú kérdéseket miért ide írják, ezeknek a Családi kapcsolatok témában vagy egy új Egészség/Pszichológia topikban lenne a helye. Amúgy meg ló nem gyerekeknek való.
2011. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
Hmm .. a ló ám elég drága mulatság... több százezerbe kerül... és nem beszélve arról, hogy megfelelő helyet is ki kell alakítani számára. Remélem nem emeletes házban laktok! :-)és képes lennél rá, hogy foglalkozz vele?
2011. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A másik meg, hogyha te nem tudod rávenni őket, akkor mi hogy a fenébe tudnánk, mikor nem is ismerjük őket!
2011. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
82%
...az a baj, hogy egy ló elég hülyén mutat a 10. emeleti panellakásban. De a biciklitárolóban sem túl dekoratív.
2011. máj. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, ismét egy akaratos gyerek, aki nem tudja felmérni egy ló milyen költségekkel jár..minimum 200ezerért kapsz már viszonylag használhatót, de inkább több, plusz havi 50ezer körüli bértartás, felszerelések, állatorvos kovács, évi szinten hónapokra lebontva szerintem van az 80-90 ezer is havonta, nem beszélve arról, hogy ha ne adj isten beteg lesz, az állatorvosi költségek több százezrek is lehetnek...szóval fogd vissza magad egy kicsit ezzel a dologgal és ne legyél erőszakos. Ráadásul egy saját lóval napi szinten több órát foglalkozni kell, ami neked állítom nincs meg az iskola miatt. Szart meg tuti nem fogsz ganézni, mert arra se fizikai kapacitásod nincs az biztos, meg szerintem amúgy se csinálnád meg, ahogy megnézzük a mai fiatalság összetételét (tisztelet a kivételnek).
2011. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
legalább(!) fél millió forint csak a megvétele..az elltartása havonta is drága nagyon, gondolom ezért nem vesznek lovat..gondolj bele a helyzetükbe.
2011. máj. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egyszerűsítsük le: a ló nem tamagocsi!
2011. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Lovat? Miért kicsiben kezded? Kérj egyből elefántot!! Vagy zsiráfot!


Figyu, neked kéne ismerni a körülményeket (ha már lovat kérsz, fel kéne tudnod mérni a lehetőségeket). Ha budai villában laktok, apád reggel nem tudja, hogy a mercivel vagy az audival induljon a cégéhez, anyád pedig azon gondolkozik, hogy idén Acapulcoban vagy megint Hawaiin nyaraljatok, akkor egyszerű: Anya, apa, kérek egy lovat.

És lesz lovad.

2011. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Megkapod, csak részletekben...

Először kapsz egy naaagy lóf...t!!


Ne könyörögj, vedd meg magadnak, etesd, foglalkozz vele, ápold, gondozd, nem kellenek hozzá a szüleid. Hol itt a probléma?


Azt kihagytátok, hogy a lóhoz kell felszerelés is, mert nem lehet kenderkötelet akasztani a nyakába, aztán hadd menjen.


Illetve a ló nyakába nem lehet...

2011. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!