Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti okosnak erzitek magatokat?

Ti okosnak erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Szerintetek okosabbak vagytok az atlagnal.. itt most nem csak a lexikalis dolgokra gondolok, ugy is kerdezhetnem, hogy ugyesek, tapasztaltak, talpraesettek vagytok vagy nem annyira atlag felettiek?
2013. dec. 31. 06:14
 1/8 anonim válasza:
Igen, szerintem intelligensebb vagyok az átlagnál, viszont nem vagyok se ügyesebb, se tapasztaltabb mint a korombeli átlag.
2013. dec. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Határozottan.
2013. dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az intelligencia relatív.


Igen, vannak szempontok, amelyek szerint úgy érzem, hogy távol vagyok a többiektől, viszont vannak olyan egyszerű dolgok is , amelyekkel teljesen párhuzamos vagyok, míg mások simán vágják azokat hozzám képest.


Az élet mindenhol kompenzál , ez van :)).

2013. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam túl okosnak, annyi mindent nem tudok, hiába olvasok, művelődöm lesz az a szint amit soha nem tudok elérni.

Vannak olyan dolgok, amikben jónak érzem magam, de azokban sem vagyok kiemelkedő. Vagyis minden téren van még mit fejlesztenem.

2013. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Sok mindenhez értek, és szerintem nagyobb a tudásom, mint a korombelieknek. Az már más dolog, hogy néha a viselkedésem nem ezt mutatja, mert elég züllött vagyok, de majd kinövöm.
2013. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem az IQ-m átlag felette, 140 felett.

Sok mindenben jó vagyok, programozás, zene, műszaki cuccok, nyelvek.

Az általános műveltségemre viszont nem vagyok büszke.

Az irodalom, történelem nekem fekete folt.

Alapvetően gyakorlatias vagyok, viszont van egy kis szociális fóbiám, amit igyekszem legyűrni, mert ez nekem a fekete bárány.

Alapvetően nagyon hátráltat, hogy nem szeretem a bájcsevejt.


38/N

2013. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

És még egyszer én, arra büszke vagyok, ha valami újat meg kell tanulni, az nagyon hamar megy, nagyon átlag felett, Ha érdekel.

Ha nem érdekel, akkor viszont annak annyi.

2013. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, okosnak tartom magam, sokoldalúnak, könnyen tanulok és sok mindenhez értek, viszont nem vagyok túl művelt, ezt tény. Ennek az az oka első sorban (ez eléggé hátráltat a tehetségem kihasználásában), hogy nagyon nehezen alkalmazkodom ahhoz, ami nem érdekel. Ami érdekel, arról viszont nagyon sokat tudok, de sajnos baromságok érdekelnek.

Az irodalomról - sajnálatos módon még a magyarról sem - fogalmam sincs, és ez eléggé ellentmondásos, ugyanis humán beállítottságú vagyok, de nem érdekel sem a töri, sem az irodalom, az írás még talán.

Elég furcsa, hogy mennyire jól menne az irodalom, és én mégis többet tudok a sorozatgyilkosokról, az elmegyógyintézetekről, Adolf Hitlerről, zenekarokról, az atombombáról, vonatbalesetekről, földönkívüliekről, az 51-es körzetről, szellemekről, Chernobylról...

A csillagászat nagyon érdekel, de a fizikához hülye vagyok. Talán rossz agyat kaptam, mert az érdeklődésem láthatóan nem egyezik meg a képességeimmel, de legalább van egy dolog, ami nagyon megy, és szeretem is: a nyelvtanulás.

17L

2013. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!