Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy perverz férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy perverz férfi boldog egy "átlagos" kapcsolatban? (perverzió alatt, itt pisi-kaki szexet érts)

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
sehogy
2013. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hekkeld meg a szennvizcsövet és amikor a csajod szarik akkor egyenesen a szádba folyik a matáeria. Mi ez, ha nem a boldogság?
2013. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán ki lehet gyógyulni ebből is, ha igazán akarod. Annyi mindenben leltem örömömet életemben, annyi mindenre vágytam már (normális dolgokra is), és mégis úgy érzem most, hogy boldog vagyok nélkülük is. Kell valami más, ami megragad, ehelyett.
2013. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Pusztán logikai alapon 2 lehetőség van. Vagy elnyomja vagy megéli. Ha a párja ezt nem tolerálja akkor máshová megy kielégíteni ezen vágyait de így elég sanszos, hogy átlagos kapcsolata sem marad többé. A döntés a tiéd.
2013. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezen.... Tapasztalat
2013. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretek egy lányt, aki "átlagos" és szeretnék neki mindent megadni...a magam módján
2013. nov. 30. 19:29
 7/10 A kérdező kommentje:
# 5/6 elmeséled?
2013. nov. 30. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Több verzió létezhet.


Lehet, hogy képes lemondani a vágyairól a szerelme miatt. Ehhez persze tényleg nagy szerelem kell, de ha az megvan, akkor nem olyan nehéz.

Lehet, hogy a perverzióit mással éli ki, akár a párja tudtával és engedélyével. Bár ez szerintem ritka.

Lehet, hogy rávezeti a párját, és az átlagos kapcsolatból perverz lesz.


Az én kapcsolatomban ezek közül kettő is fennáll :) Mindkettőnknek vannak perverziói, de ezek nem egyeznek. Eleinte nem is mondtuk el egymásnak és tök átlagos kapcsolatunk volt :D Aztán ő elkezdte pedzegetni a vágyait és igazából rájöttem, hogy nem is rossz. Hasonló érdeklődésű, mint te. Én is elmondtam az enyémeket, ki is próbáltuk, de az sajna nem jött be. Nekem ugyanis angyon fontos az, hogy a másik is akarja és élvezze, rajta meg azt éreztem csak, hogy a kedvemért megteszi. Bár állítólag neki is bejön a dolog. Mindenesetre most egyelőre úgy tűnik, hogy az ő vágyait ki tudjuk élni (bár a pisit én borzasztóan keserűnek érzem, ami némileg akadály, de talán megoldódik), az enyémet nem igazán. De ez a jövőben még változhat.

2013. nov. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg sehogyan.
2013. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anizotropikus ***** válasza:
51%

Archetipikus viselkedési formától nem lehet eltekinteni, arról nem lehet "leszokni", hisz genetikailag kódolt!

Keresni kell olyan partnert akinek ilyen igénye van.

A zsák és a folt találkozása kiegyensúlyozott boldogságot szokott eredményezni.

2013. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!