Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire "ciki", ha egy...

Az mennyire "ciki", ha egy fiatal huszonéves srácnak csak középiskolai végzettsége van?

Figyelt kérdés

nuku szakma, illetve elkezdett egy szakmát tanulni, csak otthagyta mert nem érdekli.

Manapság cikinek számít, hogy valakinek nincs szakmája?

És ha ciki akkor indokoljátok meg, hogy miért, kort is írjatok legyetek szívesek, és azt is, hogy ti milyen szakmát tanultatok.



2014. jan. 5. 16:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben nem ciki, hogy mondjuk nincs felsőfokú végzettsége. De van, aki egyáltalán semmit nem csinál. Például mondod, hogy otthagyott valami tanfolyamot, mert tetszett neki. Az ilyesmi előfordul, de én ismerek olyan lányt, aki már több dolgot abbahagyott, semmihez nem volt kedve, ma se csinál semmit, pedig kifejezetten jó képességű volt, és pénzük is van rá, hogy tanuljon valamit. Mindenki azt tanul/dolgozik, amit szeretne, de az más, hogy valakinek nincs diplomája, mint az, hogy teng-leng otthon, mint ez az ismerősöm, és OKJ-s meg semmilyen tanfolyamra sem megy, vagy nem tanul ki a gyakorlatban egy szakmát.
2014. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 20 éves vagyok és kiadványszerkesztést tanulok.
2014. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
*mert nem tetszett neki
2014. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!