Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi értelme lenne tanulni...

Mégis mi értelme lenne tanulni, ha tudom, hogy ezek után úgy sem lesz semmi esélyem sem továbbtanulni?!

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látom értelmét, hogy széttörjem magam a tanulás közben, ha semmi esélyem sincs továbbtanulni. Nincs rá pénze a családomnak, és ha elmegyek dolgozni, akkor sem lesz elég pénzem még arra sem, hogy a támogatott oktatást kifizessem. Hiába van jó eszem, meg minden, ha nincs pénzem, akkor én is nyugodtan mehetek a sarokra az összes tehetségemmel együtt. Abból legalább lenne némi pénzem. :// Már komolyan nem bírom ezt. Körülöttem mindenki, aki hülye, az gazdag szülőkkel van megáldva, és azt csinál, amit akar. Én meg nem csinálok semmit, ami szórakozás. Már ott vagyok, hogy beállok kéjhölgynek, mert akkor legalább lenne pénzem, és én is lehetnék valaki. Vennék magamnak jó ruhákat, meg mindent. 16L

2014. jan. 10. 18:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nagyon okos lehetsz, ha annyi nem jutott eszedbe, hogy utánajárj a felsőoktatási rendszernek... Két szó beütése a gugliba sokkal kevésbé nehéz kihívás, mint feltenni egy lényegében költői kérdést a gyakorin.
2014. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!