Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőgyógyászom szerint "hátraf...

A nőgyógyászom szerint "hátrafele álló" méhem van, de ez nem jelent semmi problémát, nem gátolja a teherbe esést. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajlik a méhem. Ez nem probléma. Második terhességem.

Régen volt az a tévhit, hogy a hátrahajló méhű nők nehezebben esnek teherbe, de erre én rácáfolok, mindkettő elsőre sikerült.

2010. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is hátrahajló méhem van, semmi problémát nem jelentett, sem a teherbeesésnél, sem a terhességnél, sem a szülésnél.


1,5 éves kislány anyukája

2010. ápr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat :)

Megnyugodtam.

2010. ápr. 23. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
akkor egy ellenpélda hátrahajlo méhem van és nem birom megtartan ia terhességeket. folyton elvetélek emiatt... 8 éve várok babára
2010. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pozitív példa, nem egyik hónapról a másikra de 1 év várakozás uztán a második is úton van. Kitartás, és nyugi!
2010. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is hátrahajló méhem van, ettől nyugodtan tudtam volna teherbe esni. Más jellegű gond miatt (PCO-s vagyok, a férjemmel is voltak gondok) második lombikra sikerült a gyerkőc most 22 hetes vagyok :)
2010. ápr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is hátrahajló méhem van. Az első babám a gyógyszer abbahagyása után elsőre megfogant. Aztán szülés után azt mondta a doki, hogy most elöl van a méhem. A második terhességem is elsőre megfogant, az ikrekkel most vagyok 20 hetes, a 9 hetes vizsgálaton megint hátrahajló volt a méhem, azóta előre jött ahogy nől. A szülésnél semmi gond nem volt, 3 óra alatt megszültem a lányom. Remélem az ikrekkel sem lesz gond. (ha lesz is, tuti nem a méh elhelyezkedése miatt.) Ne aggódj!
2010. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

3.válaszoló!

Neked az orvosod mondta hogy emiatt nem tudod megtartani a babát? Én egy éve várok, vetélésem nem volt, de a doki nyugtat mindig hogy a méhem helyzete nem befolyásol semmit!

2010. ápr. 24. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is hátrahajló a méhem,nekünk fél év után jött össze a baba,de a dokim szerint a két dolog nem függ össze.

36+3 hetes kismami

2010. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2010. ápr. 24. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!