Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már olyan helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben, hogy ok nélkül azt hitte a párotok, hogy megcsaljátok? Hogy bizonyítottátok be az ellenkezőjét? Sikerült megoldani a problémát?

Figyelt kérdés
5 éve leszünk együtt és egyszer csak elkezdett furán viselkedni és távolságtartó lenni. Mikor rákérdeztem, hogy mi a problémája azt mondta, hogy szerinte én megcsalom. Ennek semmi valóságalapja nincs. Látom rajta és vissza is hallom, hogy szenved miatta, mert ő tényleg elhiszi. Vitáztunk sokat ez miatt és távolabb kerültünk egymástól. Nem akarom elveszíteni. 21/L
2013. máj. 8. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizonygatok senkinek semmit. Magam adom, ha nem elég hihető, akkor nincs értelme semminek. :)
2013. máj. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki ezt mondja neked, akkor már tényszerűen lebuktál előtte. Bármennyire is tagadod. Minden egyes tagadásoddal még jobban ásod magad lejjebb.
2013. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
volt, de okkal :) egyszer nála aludt a barátnője, a bugyiját otthagyta. mivel egy helyen lakunk, ezért én voltam a bugyi ,,kézbesítője``. persze elfelejtettem átadni, pár hónappal később pedig előkerült a szobámban. de aztán minden megoldódott :D
2013. máj. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs mivel lebuknom, mivel nem tettem semmit. Igazából azt se tudom honnan jött ez neki vagy miből gondolja.
2013. máj. 8. 22:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem
2013. máj. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

volt

sehogy

2013. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezted tőle, miért gondolja így, mit értett félre?
2013. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

igyekeztem megoldani, nem tudtam honnan veszi, hogy megcsalom, hűséges típus vagyok

aztán kiderült, hogy ő csalt meg, és utána kezdett el félni attól hogy én is ezt teszem

szakítottam vele pedig nagyon szerettem...de kihevertem (azért kellett hozzá egy "kis" idő) és azóta sokkal jobb kapcsolatom van

19/L

2013. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 évesen voltam olyan kapcsolatban ahol az akkori barátom orrba szájba féltékenykedett, de már elviselhetetlen mértékben. bizonyos szintig igaza volt....de azért ő már túlzásba vitte.


tehát 1x volt olyan, hogy összefutottam teljesen véletlenül az exemmel, és elég sokat dumáltunk, többek között a barátnőjéről is akibe halálosan szerelmes. telt az idő, és ő meg megcsókolt, én meg visszacsókoltam. folytatása nem volt mert én nem akartam.


tehát igen én hibáztam, de azért ez mégsem olyan mintha le is feküdtem volna vele


most már férjnél vagyok. mellette nem akarok senki mást megcsókolni...sem egyéb dolgot:)


pedig picit ő is volt féltékeny egy jó barátomra, osztálytársamra, akivel jóban voltam. de megbeszéltük, és utána minden oké volt:)de sose vádolt meg azzal hogy megcsaltam!


próbáld megbeszélni vele, ha tényleg nem csináltál semmi rosszaságot, hogy mégis honnan szedte ezt a dolgot? esetleg van haverja aki nem kedvel téged és ilyen pletykát terjeszt hogy szétválasszon?


27/N

2013. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!