Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális ha engem az izgat...

Normális ha engem az izgat fel ha egy férfi okos?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 18:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
nem normális. kérdés mi az okos
2014. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
45%
Mennyire legyen okos? Informatika szakos diploma, két szakmába vágó OKJ, Mensa-oklevél már okosnak minősül? :D
2014. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem ilyenre gondoltam. Ha nyolc általánosa is van, de van szókincse, tud hangsúlyozni és helyesen írni, szépen tud beszélni, illemtudó, szorgalmas, szépen fogalmaz na erre gondolok, szarok a diplomára!
2014. febr. 3. 20:02
 14/22 anonim ***** válasza:
Tehát neked az okos a nyelvtant és a szókincset jelenti?
2014. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Azt is! Meg mondjuk ne mondj azt, hogy például Radnóti Miklós egy híradós, vagy Pitagorasz egy celeb :) Érted :)
2014. febr. 3. 20:31
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én lehettem volna a te embered! A nejemet leveleken keresztül hódítottam meg, amihez ugye akkor még az íráskép is hozzátartozott. továbbá egy kézzel írott levélben nincs helyesírás ellenőrző program!

Sokan kérdezik, hogy milyen egyetemet végeztem, én csak mosolygok: nekem nem kellett egyetem ahhoz, hogy a vezetők is emberszámba vegyenek, sőt dolgoztam mellettük is.


Nem tartom magam okosnak, sok mindent a nejem jobban tud. Ő diplomás, így ráhagyom. :)


F/44

2014. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

off.

olvasgatom a hozzászólásokat, micsoda kincsek...


"Apuci69" írta:

"A nejemet leveleken keresztül hódítottam meg"


erről egy japán mondás jut az eszembe:

a férfi addig vadászik a nőre, míg végül a nő elejti a férfit

:-)

egyébként, monogám házasság?

"Nem tartom magam okosnak"

nó komment

:-)


a kérdező írta:

"szépen fogalmaz na erre gondolok, szarok a diplomára!"

:-)


szintén a kérdező írta:

" Meg mondjuk ne mondj azt, hogy például

Radnóti Miklós egy híradós, vagy Pitagorasz egy celeb :) "

:-)

már hallom lelki füleimmel:

- ki volt Radnóti Miklós?

- híradós

:-)

- kicsoda Pitagoras?

- egy celeb

:-)

egyébként, annakidején, Pitagoras és társai, ők nemcsak tudósok voltak, hanem

(tudtommal) közszereplők is, amolyan celebek...

akárcsak Diogenes és társai...

2014. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

lenne egy kérdésem a kérdezőhöz: hol lehet hozzád hasonló lányokkal ismerkedni? :D

egy intelligens 22/F

2014. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kicsit talán ki fogom sarkítani, amit mondtál, de igazából te nem okos, hanem (leginkább) bölcsész területeken nagy lexikális tudású embert keresel. A kettő nem ugyanaz.

Meg igazából ezt elég felszínes szempontnak tartom. A hangsúlyozás meg végképp nem az ember eszének és intelligenciájának mérőszáma, sokkal inkább megszokás és dialektus kérdése.

Egyébként igazándiból Püthagorasz. És kíváncsi vagyok, wikipedia nélkül mit tudnál elmondani róla.

De például kíváncsi lennék arra is, hogy mondjuk Alan Mathison Turingról mit tudsz? Ki volt ő? Miben járult hozzá a világ jobbá tételéhez? Vagy mondjuk mit talált fel Nikola Tesla, ami nélkül ma elképzelhetetlen lenne az élet? (A magukat okosnak tartó emberek jelentős része még csak azt sem tudja, hogy ő egyáltalán ki volt.) Vagy pl. melyik ország fővárosa Managua? Tripoli Libanonban vagy Líbiában található? Pedig ez még mind csak lexikális tudás.

2014. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted Belmontka, én egy alulművelt, retardált, szellemileg visszamaradott, analfabéta, primitív, buta p..csa vagyok! Látom harmonikus szimpátia van közöttünk :)

Igaz, hogy az okosság elég relatív és tág fogalom. Na de már ne is haragudj, az, hogy valaki helyesen tudjon írni és beszélni, megfelelő hanglejtéssel és választékos szókinccsel rendelkezzen, az nem általam "felszínesen" elvárt lexikális tudás, hanem minimum alapműveltség! Nem tudom te mit szólnál hozzá, ha egy nőnek minden második szava az izé lenne. Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy az izé már benne van a magyar értelmező kéziszótárban mint szópótló szó! :)

Lehet nem fogalmaztam elég helyesen vagy pontosan mikor az okos szót írtam, de akkor legyen az értelmes helyette. Bár az okosságra is gondoltam akkor mikor kiírtam a kérdést, mert ha valaki egy adott témakörben sokat tud, az nagyon tud tetszeni. Lehet ez lexikális tudás is, de maga az is, hogy egy embert, hogyan neveltek otthon, és mennyire tud viselkedni, és alap dolgokat elsajátítani, mint például, hogy a helyest, ne írja j-jével.

Ha az általad felsorolt dolgokból ha nem is tudok mindent, vannak más témák amikben viszont elég sokat tudok, ezt vagy elhiszed vagy nem, szíved joga!

Most ezeket nem írnám le, mert körülbelül regény lenne belőle.

Nem azért várom el ezeket a dolgokat valakitől mert nekem nincs agyam és ájuldozni akarok attól akinek van!

Ha én értelmes vagyok, legyen az a valaki is az!

Teljesen kifacsartad a mondanivalómat! Én meg arra lennék kíváncsi, ha már mindenáron vitázni szeretnél, hogy így online, hogy tudtad ilyen gyorsan leszűrni az intelligenciámat és az értelmiszintemet? Pszichológusok irigyelhetnék meg tehetségedet de komolyan! :)

Kár, hogy így vélekedsz rólam, és így fogod ezt fel, pedig én egész értelmes embernek nézlek így az írásod alapján!

Pedig pont, hogy rólam nem lehetne azt elmondani, hogy egy vihogógép, agyatlan, vinnyogó nő vagyok!

De fő, hogy ezt én tudom magamról! :)

Azért köszöntem az érvelésedet! :)

Tudod írtam én még régen a suliban egy olyan fogalmazást, hogy egyedül az enyémet tudták leosztályozni mert volt mondanivalója. Nem hiszem, hogy ezek alapján egy degenerált idióta lennék!

Az a baj, hogy a mai világban én túl értelmesnek számítok, és túl normálisnak a családi körülményeimmel együtt, és itt már tényleg nem a lexikális tudásra gondolok, hanem magára az életvitelemre és gondolkodásomra. Lehet bírálni, hogy még beképzelt is vagyok! :) De igazam van!

Ha te ezt amit írtam felszínes dolognak látod, akkor az mi amikor a nők a pasik izmának a térfogata alapján szelektálnak? Jobb helyeken azt hívják felszínességnek!

2014. febr. 4. 00:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!