Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ilyen sok flegma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok flegma lány? Panaszkodnak, hogy nincs pasijuk, de így hogy szólítsa meg őket az ember?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyan lányt látok manapság (Budapest) akik ilyen flegma, durcás, világfájdalom arccal közlekednek az utcán. Közben meg fűnek-fának panaszolják, hogy őket nem meri megszólítani egy pasi sem (nyilván azért mert ők olyan szépek!) és milyen sz/r egyedül.


Ilyenekhez kedve sincs odamenni az embernek! Már letöri az ember önbizalmát alapból, hogy úgy néznek mindenkire mint a véres rongyra.


Tudom, ne foglalkozzak az ilyenekkel és igen, más típusú barátnőt szoktam keresni. Csak nem értem mi ez a jelenség ...


Mit gondoltok?



2013. aug. 5. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
32%

Akkor ha jól értelmezem, itt az a kérdés, hogy miért ilyen sok az álszent, hipokrita és flegma lány? Szerintem erre itt senki nem fog tudni neked választ adni.


Kérdezz meg egy antropológust.

2013. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Mert beteg az elméjük...
2013. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

nemtudom én sem, de az a faarc, nagyon benne van a csajokban!....

szmezés si abből áll, kb, hogy egymásra nézünk 2-5 mp ig, és midnennemú arcrándulás nélkül elfordul.

szóval nem nyitottak.

aki meg nyitott, és jóarc csaj, arra 5 pasi jelentkező van, amint szingli lesz.

2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

hm...sétálnak,az jár a fejükben hogy milyen nehéz volt a napjuk,esetleg gondjuk van,az hogy senkinek sem kellenek,ne várd el hogy vigyorogjanak

amúgy meg én az a mosolygós fajta vagyok és pont ezért szólnak be,merthogy az ember nem mosolyoghat minden ok nélkül,amúgy meg nőként mondom hogy nem a legjobb ez a szólítsuk le az utcán dolog,legalábbis én nem szeretek így ismerkedni és egy barátnőm sincs akik oda lennének az ilyenekért

2013. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én direkt vágok ilyen fejet, mivel van barátom, és így legalább nem jönnek oda hozzám.

Amikor mosolygós vagyok, vagy valakire véletlenül hosszabb ideig ránézek, akkor egyből azt hiszik, hogy van esélyük, és odajönnek, de ez szerintem mindkettőnknek kellemetlen helyzet, úgyhogy inkább megpróbálom kivédeni. :)

De egyébként nem vagyok flegma, sőt, ha bárki a társaságomban van, folyton csak mosolygok, meg közvetlen vagyok stb, szóval nem tudhatod mi áll emögött. És szerintem sokaknál hasonlóan van ez.

2013. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerűen nem rád várunk!
2013. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!