Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány aki nagyképű, és...

Van egy lány aki nagyképű, és kitaláltuk egy kedves közös baráttal, hogy megleckéztetem, szerintetek így milyen lesz?

Figyelt kérdés
Ugye most már lehet motorozni jó idő van, a legtöbb ember fél utasként és amúgy is, az efféle sebességtől, arra gondoltunk hogy eljön velem eleinte normálisan megyek, utána viszont kimennénk az M7-esre és úgy rákapcsolok hogy a halálfélelem rájöjjön.
2014. febr. 18. 12:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8-as

Viszont erre nem gondoltam, tényleg mi van ha megszeretné, elvileg aki fél tőle azt sehogy nem lehet rábeszélni hogy próbálja ki, bár akkor így nem tudom mit találhatnánk ki.

2014. febr. 18. 13:18
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy tetszik neked a csaj de te nem jössz be úgy neki? Mert ha nem tetszik neked, akkor miért szoktál vele találkozni? Kénytelen vagy, mert közös a munkahely? Azt is megírhatnád hogy hány éves vagy. Én pl. visszaolvastam az általánoskori naplóm, és megdöbbenten olvastam hogy az ex-barátnőmet szívatni akartam, csak azért mert elhagyott. Szíve-joga, ne hogy már ne tehesse meg (nem volt bunkó meg semmi ilyesmi). Éretlenül viselkedtem, gyerek voltam.


Illetve írhatnál példát a "nagyképűségére".

2014. febr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Egy munkahelyen dolgozunk de nem egy részen, a lány sokszor úgy adja elő magát mintha elérhetetlen lenne, ha valakivel ismerkedik direkt hülyíti, de ezeket visszamondja a közös barátunknak, akitől szintén hallom én is. Ergo bután viselkedik a semmire, nem nagy durranás küllemre sem, ezért nem érteni a megnyilvánulásit.
2014. febr. 18. 14:00
 14/15 anonim ***** válasza:
És téged ez miért érint ennyire mélyen? Szerintem inkább téged kellene megleckéztetni, persze nem ilyen elmebeteg módon, de apukád mesélhetett volna neked a morálról, vagy hogy hogyan kell kezelni egy férfinak a visszautasítást. Pszichológus látott már?
2014. febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lány nagyképű, de te ezzel az 'én vagyok az igazságosztó' hozzáállással messze túlteszel rajta. Neked kéne az arcodból visszavenni.
2014. febr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!