Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik ha leülnek valahova enni, otthagyják maguk után a retket meg a tálcát?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyasmire pl, hogy mekibe, vagy plázába a kajáldás részen. Amikor 2 lépésig nem viszik el a tálcatartóhoz a mocskos tálcát, hanem otthagyják az asztalon. Titeket nem bosszant?

Azért merült most így fel bennem ez, mert egy picike cukrászdában dolgozom, kb 2 ember tud leülni egyszerre, meg még 1-2 tud állva enni. De ennyi. Nincs felszolgálás, kikérik az emberek a sütijüket, leülnek és ennyi.

A legtöbben utána visszahozzák nekem a tányért, mindig meg is köszönöm külön.

Viszont vannak, akiknek eszükbe se jut, és mindent otthagynak az asztalon. Ráadásul nem akárhogy. Még az asztal is tiszta krém, sőt múltkor még az asztal alja is össze volt kenve. Ilyen esetekben történik olyan is, hogy a földön is leszórva jól széttaposva egy kis sütimaradvány.

Miért ilyen undorítóak az emberek?

És nem fiatalokról van szó, elsősorban középkorú meg idősebb emberek csinálnak ilyet...


2014. febr. 27. 16:45
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
én el is szoktam utána mosogatni a konyhán ... ugyan már, mondhatjuk, hogy ez intelligencia kérdése, én meg azt mondom, hogy azért fizetek egy ilyen helyen (nem is keveset), hogy egyek, és nem azért, hogy takarítsak, azt oldja meg a személyzet
2014. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ne is mond, az ilyennek a seggén dugnám fel a maradékot.


Pont ma láttam egyet, melegítős fukszos csávó a rózsaszín melegítős nőjével. Szanaszét otthagyták a dzsuvát, mint a disznók. 5 lépésre volt tőlük a cucc, ahova be kell dobni a szemetet.

2014. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha alkalmazott vagy akkor nem, de ha saját hely akkor helyedben simán elküldeném őket a rákba, persze finoman, vagy utalni rá valahogy hogy bunkók.
2014. febr. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igénytelenek.
2014. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

A gyorséttermekben simán ott hagyom a tálcát, a saját szemetemmel együtt, mióta kimászott egy csótány a mekis kajámból. Azért van a takarító, hogy megtegye azt a "2 lépést".


Egy családias hangulatú kis konyha, cukrászda más tészta. Ott alap hogy kiviszem a tálcát/tányért, ha nem bunkózik a személyzet.

2014. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok helyen szerintem igazán megtehetne annyit a személyzet hogy eltünteti az ember után a tányért. Ha már fizetünk a szolgáltatásért.

Ez a minden összekenve kajával viszont már tényleg gáz.

2014. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De most komolyan olyan nehéz felemelni a tálcát, elvinni egy ilyen kukához, belesöpörni a szemetet, a tálcát meg otthagyni? Ez már nagyon nyomorék dolog.
2014. márc. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Angelik@ ***** válasza:

Egyszerűbb lenne ha megtanulna enni az ilyen. Igen, azért mész hogy egy jót egyél és téged szolgáljanak ki. De az nem azt jelenti hogy a tányérba szarhatsz és azt a személyzetnek kell felnyalnia. Ne haragudj, de az nem tartozik a munkarendbe és ráadásul az a kevéske pénz amit kifizetsz érte...nevetnivaló hogy elvárod!:)Gondolom otthon ti sem úgy esztek hogy még az asztal alja is csupa zsír, meg kosz.

Gusztus kérdése, undorítónak tartom az ilyen "embert"!

2014. márc. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy intelligens, kulturált emberek.
2014. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!