Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy azért szúrum...

Normális, hogy azért szúrum el az életem mert a hugom idegesít, és állandóan piszkál?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok (FIÚ) és van egy idegesítő gerinctelen nálamnál 6 évvel fiatalabb hugom aki körül forog a világ neki mindent lehet mindent kierőszakol állandóan rettegésben tart félek tőle mert mindig elver.Volt,hogy seprünyéllel fejbevert és hetekig szédültem. Március végén betöltöm a 16. évetévem és (sajnos még általánosba járok mert visszamaradtam 1. osztályba) tehát 16 leszek és be akarom fejezni az általános iskolát szeretnék elköltözni vidékre a rokonokhoz azért,hogy ne lássam a hugomat.

Szüleim nem foglalkoznak azzal mit a ,húgom csinál mindig én vagyok a rossz még videóra is vettem mit művel a húgom és nem is tőrödnek vele ! Bár a szüleimet nem hibáztathatom jól nevetek bennünket csak a tesóm nem bír engem tehát a szülökkel nincs gond !


Normális dolog ez ?


Ha akartok írhatnátok jó tanácsokat !


2014. márc. 15. 11:04
1 2
 11/14 anonim válasza:

A túlsúlyos emberek is tudnak harcolni. Én sem vagyok épp egy nádszál alkat, de megvédem magam, ha kell.

Azt mondod, hogy a hugod harcművész és színész. Az ilyenek mindig kitűnő színészek, kiválóan tudják játszani a sértett ártatlant (nekem is bőven volt már benne részem, hidde el).

Ha a harcművész dolgot szó szerint érted és a hugod harcművészetet tanul, akkor nem ártana beszélned az edzőjével, hogy az egyik tanítványa durván visszaél a tudásával és talán kérhetnél tőle különórákat, hogy meg tudd védeni magadat.

Ha nem szó szerint érted a harcművészetet, csak jól bunyózik, akkor tanulj meg valakitől úgy verekedni, hogy el tudj bánni vele.

2014. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ugy értettem,hogy harcművész,hogy jó sokszor elver de én nem akarom és ha megütném akkor még a ház is beleremegne csak inkább félek töle !
2014. márc. 15. 19:01
 13/14 anonim ***** válasza:
:D Szerepcsere: jelenleg te vagy a lány, ő pedig a fiú. Ne már, hogy megver egy 10 éves. Embereld már meg magad, nem muszáj megütni, van 1000 módja a visszavágásnak. Csak gondolkodni kéne egy kicsit.
2014. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
ß@$zd karon egy kalapáccsal, vagy DỘGỘLJ MEG! Mert ha nem teszed meg, nem töröd el a csontját, akkor megérdemled, hogy kimúlj!
2014. aug. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!