Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tesztek vannak amit ha...

Milyen tesztek vannak amit ha kitöltetek valakivel, akkor eredményt kapok arról, hogy milyen ember is Ő?

Figyelt kérdés
Egy tesztet ismerek csak amikor egy malacot kell rajzolni egy üres lapra. Van ilyen több is? Hol találok a neten ilyeneket?
2011. ápr. 30. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Arra gondoltál már, hogy beszélgetsz vele? (Tudom, nem erre vonatkozik a kérdés, de sokkal többet ér, mint egy teszt.)


Pár jól irányzott kérdéssel egy óra alatt szinte mindent ki lehet szedni egy emberből.

2011. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem a kérdésemre válaszolsz! Nekem teszt kell! Nem véletlen a kérdésem.
2011. ápr. 30. 22:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, de rátámadtál az első válaszolóra...
2011. ápr. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg pedig azért válaszolta ezt, mert a teszt az csak egy teszt, még ha némely projektív teszt a személyiség egészéről alkot is képet, gondolom nem vagy jártas a projektív tesztek elemzésében.A nem projektív személyiségtesztek pedig nem a személyiség egészéről adnak felvilágosítást, így nem ismersz meg egy személyt, sejtéseid lesznek inkább.
2011. ápr. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyerekek! Nekem teszt kell. Légyszives olyanok irjanak most már akik TESZTET tudnak. Köszöntem!
2011. ápr. 30. 22:52
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kérdező bármennyire agresszív, olyan teszt, ami teljesen átfogó képet ad, kevés van, azokat csak szakképzett pszichológusok, pszichiáterek tudják alkalmazni, és ők sem kizárólag a teszt eredményeire hagyatkoznak, hanem a személyes beszélgetésre is amellett.

Innentől meg teljesen mindegy milyen gagyi teszteket szedsz le az internetről, pár teszt alapján nem fogod megtudni, milyen ember is Ő.

2011. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!