Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szová tennétek ezt? Vagy...

Ti szová tennétek ezt? Vagy hagynátok az egészet? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Munkahelyi szálláson együtt lakok 2 sráccal.Az egyik teljesen normális a másik viszont egyáltalán nem szimpatikus nekem az eleje óta.Kaptunk a munkához egyenruhát és pont tegnap néztem hogy az övé milyen koszos.Ma reggel kelek fel és látom hogy kicserélte a gyerek az övét az enyémre.Annyira ideges voltam hogy mondtam is neki hogy ki cserélted?Erre persze egyből azt mondta hogy nem,az az övé.Annyira felidegesít hogy ha tudom hogy hozzá nyúlt a cuccomhoz,akkor már az is lehet hogy más cuccomhoz is hozzá nyúlt.Szerintetek mit csináljak? 19/f
2014. márc. 22. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Mivel bizonyítani nem tudod, hogy kicserélte, ne hözöngj, hanem mosd ki a ruhát.


2. Utána a saját cuccaidat tedd szekrénybe és zárd be.

2014. márc. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél a cuccaidba valamilyen jelet (apró öltés vagy ilyesni), ami nem feltűnő, így csak te fogod tudni, hogy hol van, így legközelebb tudod bizonyítani, ha hasonló történik.

És ilyenkor nem kérdezni kell, hanem állítani, hogy: Láttam tegnap, hogy milyen koszos a ruhád, az enyém tiszta volt, add vissza, a tied pedig most ki magad. Hogy képzeled, hogy kicserélheted?

2014. márc. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Mivel bizonyítani nem tudod, hogy kicserélte, ne hözöngj, hanem üsd meg.


2. Utána tedd szekrénybe és zárd be.

2014. márc. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3. utána most ki a ruhát. ;)
2014. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!