Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami? Mit tennétek várnátok vagy hagynátok az egészet?

Figyelt kérdés
Én 19 éves vagyok a lány 25.Igen,van egy kis korkülönbség.Jóideje ismerjük már egymást.Mindig jól elvoltunk.Mesélte hogy barátja van,na most ennek a kapcsolatnak pár napja vége lett.Félreértés ne essék nem miattam.Nem vagyok olyan. Egyébként van egy kis távolság is köztünk majd 200 km ,nem ez a lényeg. Elmondása szerint kedvel engemet "Imád"...stb. Mivel most lett vége előző kapcsolatának egy értemű,hogy nem fogom lerohanni hogy szerelmes vagyok belé.Durva lenne.Igen időközben beleszerettem még javába barátja volt de erről egy szót se szóltam.Most egyelőre várok mást nem tehetek. Dee mégis meddig??Egyértelmű,hogy nem felejti el barátját az ember két nap alatt meg két hónap alatt. Azért biztos voltatok már ti is olyan helyzetbe hogy nagyon szerettétek volna az illetőnek elmondani de bizonyos okok ezt nem tették lehetővé.Jó mi? nagyon :( (Akik nem tudnak értelmes választ adni amivel még talán kezdhetek is valamit,azokat megkérem hagyja ki ezt a kérdést és lépjen tovább.Nem vagyok kiváncsi a hülyésgekre és az ocsárlásokra...stb)Köszönöm. Kort is irjatok lécci
2009. nov. 19. 03:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azigen. Ilyen értelnesen feltett kérdést se láttam egy jó ideje. Ha egyáltalán láttam. Hát én is utálom azt látni mikor egy felszabadult nőre rávetik magukat a pasik nemtörődve az érzelmekkel. Most mégis legszivesebben azt mondanám hogy keresd meg. Főleg ha nincs gyereke. Ha van akkor már zűrös. De az ész meg azt mondaná hogy a 200 kilométer meg a korkülönbség miatt elég reménytelen. Csak azabaj én nem érzem azt az érzést amit te. Szóval így nem lehet igazából helyetted dönteni. de szerintem majd keresd meg. Nehogy valaki más kerüljön képbe.
2009. nov. 19. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vigasztald, beszélj vele sokat... ha ezeket megetszed idővel talán rájön hogy szereted és hálás lesz hogy a szakítás után segítettél neki elfelejteni az exet..és ebből még lehet valami ..:)
2009. nov. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így jöttem össze az előző barátommal. Neki volt barátnője, amikor megismertem, beleszerettem, aztán később a csaj dobta őt. Egy hónap se telt el, és felvetette, hogy össze kéne jönnünk, szóval szerintem neked se kell túl sokat várni, bár a lányoknak általában hosszabb ideig tart kiheverni egy szakítást, mint a fiúknak.
2009. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem pedig legyél vele teljesen őszinte... mondd el neki, hogy mit érzel! Viszont, ezt nem szabad telefonon, találkoznotok kell! Mondd neki, hogy nem kell, hogy bármit is reagáljon és te megvárod a döntését...! Biztos, hogy nehéz lesz, főleg a várakozási idő:), de szerintem megéri! Ráadásul, ha tudod, hogy "imád", akkor szerintem a várakozási idő is le fog rövidülni...:)

Csak bátran!!! ;)

2009. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!