Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiúk, mit csinálnátok ha a...

Fiúk, mit csinálnátok ha a szemetek láttára egy lányt megütne vagy verne egy fiú és a lánynak segítségre lenne szüksége?

Figyelt kérdés
Segítenétek a lányon akkor is, ha ezután meg lehet ti lennétek megverve?
2014. márc. 23. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még lányként is segítenék, vagy minimum segítséget hívnék...
2014. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pereze en lany vagyok de eltöröm a kezét ha meg akarna ütni avgy valami azt meg nem tudom hogy de valahogy biztosan!!
2014. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnám a kockázatot, hogy engem is jól helyben hagy, de segítenék a lányon!
2014. márc. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan megpróbálnék segíteni.:) Akkor is ha többen vannak, bármi. De ha látszik, hogy egy önmagát megvédeni nem képes fiút vernek, szerintem még ilyen helyzetben is segítenék.


Más kérdés, hogy igazából én szeretek verekedésbe keveredni, illetve thaiboxolok.(Ez a kettő elég szoros összefüggésben van...:D)

2014. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha jól néz ki akkor igen.
2014. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rohadtul nem tolerálom ha egy fiú ver egy lányt. Az a fiú megnézhetné magát utána.
2014. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és fiú vagyok.
2014. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Eleg keson irok de nalunk az volt hogy 1 lany mindenfelet mondott a tobbilanyrol es ezert en meg haverom taborba volt az osztaly,benyitotttunk a annak a lanynak a szobajaba es jol lebasztuk.megerte mert en kaptam 1 olelest az 1-ik lanytol(akikre csunyat mondott) es mondta h milyen aranyos es kedves vok.
2014. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!