Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nő hogyan védje meg magát...

Egy nő hogyan védje meg magát kulturáltan ilyen helyzetekben pl?

Figyelt kérdés

Nem pont fizikailag, hanem verbálisan. Az más dolog, hogy utána következménye, hogy megverik vagy nem bír uralkodni az idegein...


1. Bevásárlásnál a pénztárnál a seggébe tolják a bevásárlóautót vagy szintén a pénztárnál odébb tolja a mögötte álló a cuccait a szalagról, holott van még ott hely.

2. Majdnem fellökik az utcán úgy közlekednek egyes emberek.

3. Majdnem elütik és még be is szólnak neki, visszaordít, kiröhögik, azoknak is visszaszól akik röhögnek.

4. Munkások, egyéb népek megjegyzéseket tesznek.

5. Átmegy a zebrán és közben bokán rúgják, annyira nem figyelnek.

6. Konditeremben megkérdezi egy csaj, hogy segíthet-e beállítani a futógépet, mert lassan fut, de érezni, hogy gec.iskedésből kérdezi, és még ott mellette kibeszélik a barátnőjével.

7. Futópályán majdnem fellökik és beszólnak, hogy nem itt kéne futtatni a kutyákat, de a kutyák nem is az övé, csak elmennek vele.

8. Foglalja a parkolóhelyet valakinek, aki 10 percen belül ott lenne, erre majdnem elütik és be is szólnak neki.

9. Kalauz átveri a pótjegy összegével.

10. Futópályán a másik irányba is fut körbe, hogy jobb minőségű legyen az edzése, figyel a szembe jövőkre, mégis beszólnak neki, hogy nem így kéne futni.

11. Próbafülkénél huzigálják vagy fél percig a függönyt, beszól és még a leskelődő sértődik meg.

12. Megkérdezik tőle mikor lesz a baba amikor hasig felérő nadrágot vesz fel, hosszú egybe ruhával.

13. Képébe mászik egy idegen a villamoson, hogy tud-e pénzt adni, szinte már lesmárolja.


Visszaordít valaki vagy normálisan próbálja megoldani akkor még ő lesz a hülye nyafogós, problémázós pi.csa. Mégis mindent el kell tűrnie egy egyedülálló nőnek?...


2014. ápr. 12. 19:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem is orvosi eset.

Már alapban, hogy gondolhat valaki olyat, hogy mindenki látja rajta, hogy egyedül van és ezért mernek belekötni? :D

Nincs rám írva, hogy van-e éppen párom vagy nincs, és másokon sem látok ilyet.

Egyébként volt egy pont ilyen barátnőm. Azért csak volt, mert minden egyes barátot elüldözött magától ezzel a hozzáállással. Pszichológushoz került. A munkahelyén is mindenkivel összeveszett, ott kellett hagynia. És mindig mindenki rossz volt, az egész világ, természetesen ő sohasem.

2014. ápr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
55%
Bocs 30-as, nem neked szántam amit írtam, hanem a 27-esnek. Veled egyetértek teljesen!
2014. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Te meg csak mocskolódni tudsz. Leírtam világosan, hogy arra voltam kíváncsi valójában ki hogyan kezeli az ilyen helyzeteket. hogyan vág vissza. Példákat vártam hogyan vágtok vissza a görény embereknek.

Ezt a kommentem ugye megint nem olvastad...


Az a gond, hogy ti összekeveritek a szándékos genyóságot a véletlen esetekkel és azt hiszitek én is összekeverem, ez a ti bajotok és rám vetítitek!


Nem arról írok, hogy van-e párja valakinek vagy nincs. Hanem abban a helyzetben egyedül van és úgy jobban mernek vele packázni.

2014. ápr. 14. 23:36
 34/35 A kérdező kommentje:
Pl. szórakozóhelyen hogyan reagáljon egy nem qrvának öltözött nő ha oda nyúlnak neki vagy elkezdik fogdosni akárhol idegenek? És megint más ha véletlen hozzáérnek.
2014. ápr. 15. 00:40
 35/35 A kérdező kommentje:

Bár ha valaki alulöltözik még az sem indok, hogy önkényesen zaklassák idegenek.

Ilyen esetben jogos nekiesni, minimum egy pofon...

2014. ápr. 15. 00:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!