Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi van ha egyszer tenyleg...

Mi van ha egyszer tenyleg megolom magam? 16L

Figyelt kérdés
Bocsanat elore is, telorol irok Itt ulok matek oran es legszivesebben az epulet tetejeb lennek most keszenallva arra hogy leugorjak. Nem birom tovabb, nincs mar egy baraton se. Antidepit es nyugtatokat kell szedbem mar fel eve de meg rosszabb. Nen tudok orulni semminek. Utalok suliba jarni mert csak a fiukkal vagyok joba de vepuk is csak haveri szinten. Mosolyognom kell meg nevetni mikor legszivesebbeb sirnek. Reggel mar kibogtem magam egyedul. Folyamatosan sirhatnekom van most jon ki minden. Csunyanak erzem magam. Volt ido mikor megbaratkoztam magammal de most ujra elojottek az elfojtott dolgok. Meg akarom olni magam. Csak a csaladom tart vissza de ez igy szornyu csak vegetalok. Alig varom h hazaerjek es aludhassak egesz nap. Felek hogy megint elkezdem magam vagdosni. Nem tudom mit tegyek mindenki utal :(
2014. ápr. 14. 10:17
1 2
 11/13 anonim válasza:
nekem ha rossz kedvem van mindig arra gondolok hogy csak egyetlen életet kaptam és azt nem szúrhatom el azzal hogy mindig szomorkodom:) szóval szedd össze magad:) biztos rátesz egy lapáttal hogy senkivel nem tudod megbeszélni a gondjaid:/ ha gondolod irj nekem:)20/f de jobb lenne ha vmiek "haveroddal" :) sok sikert fel a fejjel:D
2014. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

most miért kell bántani?

Igen lehet hogy butaság az öngyilkosság,de higyjétek el én is voltam ebben a helyzetben és nem kívánom senkinek ezt az érzést.


Fel a fejjel kislány!:)Ki lehet jönni belőle csak higyj magadban!És ha nincs kinek elmondanod nekem bármikor írhatsz!:)


16/L

2014. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz ha megölöd magad. Állítólag meghalsz :D
2014. ápr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!