Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A külföldieknek mi a véleményü...

A külföldieknek mi a véleményük a magyarokról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
69%
Ezt inkább ne akard tudni :)
2014. ápr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Attól függ kiknek. A szerbek, szlovákok szerintem utálnak minket, mondjuk mi is őket. De lassan már egész Európa utálni fog minket. Én magam is szégyellem, hogy magyar vagyok. A magyar népet is egy szerencsétlen, semmirevaló, enyveskezű, rosszindulatú, irigy, bunkó, buta, sötét, a sorsát megérdemlő népnek tartom.

Bár ne ide születtem volna, hanem valami értelem országba! Nyugodtan le lehet pontozni!

Remélem mihamarább el tudom innen húzni a csíkostésztát, és találok valaki magamnak külföldön!

2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Az attól függ milyen külföldiről van szó? A Kínaiaknak,meg a Vietnámiaknak lehet,hogy szimpatikusak vagyunk,de az Angoloknak,meg már lehet,hogy nem annyira.
2014. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%
Akik kapcsolatba kerültek magyarokkal, azokbak a lehetö legrosszabb.
2014. ápr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló! Hajszál pontosan eggyezik a véleményünk a magyarokról. ;)
2014. ápr. 18. 12:20
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mindkettőtöknek jó utat kívánok külföldre! Sok boldogságot!
2014. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :D
2014. ápr. 18. 12:27
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Több külföldi barátom van, éltem "kint" is évekig.


Hasonló vélemények pár eltérő nemzetiségű emberkétől:


-ha utcán kérdezel valakit, útról, helyről, stb. segítőkészek, kedvesek, még ha nem is tudnak az adott nyelven

-szórakozóhelyen barátságosak -ez inkább Budapest

-sok a tehetséges köztük, de a magyarok többsége leszrja, nem támogatja a művészetet, kulturális eseményeket--->előítélettel viseltetnek a fiatal művészek, tehetségekkel szemben

-hímsoviniszták, még mindig ott tart sok magyar férfi, hogy a magyar nők pénzéhesek, nem dolgoznak, lenézik a nőket-annak ellenére, hogy a legtöbb nő dolgozik és közben a háztartás, gyereknevelés is rájuk marad; ha egy nő szereti a szexet azt szégyennek tartják (ezt több külföldi férfi ismerősöm is észrevételezte)

-irigyek és nem örülnek egymás sikereinek

-mindenki ért mindenhez és kész is kioktatni a másikat


Most ennyi, ami eszembe jutott.

2014. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Amikor egyik ismerősöm rosszul lett az úton, három ember látta, egyik sem segített volna...
2014. ápr. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor akkorát röhögök, mikor valaki leírja, hogy az összes magyar bunkó paraszt ostoba állat, átröppenve azon a tényen, hogy ő maga is magyar. :D De szerintem is szégyen a magyarokra nézve, hogy ilyen emberek élnek itt, mint a 2-es meg a kérdező :( Azért sajnos 25 év múlva is itt fogtok élni, itt fogtok zabálni, és itt alapítjátok meg a hitvány családotokat, mert a nagy undorodásotok Magyarországtól eddig terjed, hogy fórumokon kommenteltek név nélkül...
2014. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!