Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A külföldieknek mi a véleményü...

A külföldieknek mi a véleményük a magyarokról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 12:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
57%
Utolsó: Nekem ez az ország semmit sem adott, és nem kértem a véleményed, ha neked annyira tetszik, és olyan rohadt jólétben élsz itt, akkor maradjál! Jó szórakozást! Én valódi pénzt szeretnék keresni, amit itt sose fogok!
2014. ápr. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

Amúgy meg én már nem itt leszek 25 év múlva, és nem itt fogom etetni a "hitvány" családomat te nyomorult!

Nekem már van kinn valakim, aki után mehetek, úgyhogy remélem belefulladsz a röhögésbe!

2014. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%
Egy kedves magyar szavait olvashattuk, aki sötét bunkónak tart minket...
2014. ápr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
33%

Köszönöm szépen, de nincsen szükségem visszhangra sem pedig tolmácsra! Én a kérdező kérdésére válaszoltam veletek ellentétben, nem másnak a mondanivalóját szóltam le, ha nem tetszik így jártatok, engem ez érdekel a legkevésbé! Mindenkinek szíve joga eldönteni, mit csinál, aki akar az éhen döglik itthon, aki meg nem az elmegy! De ha ti gyárigazgatók vagy bárók vagytok akkor nem szóltam!

Innentől kezdve én befejeztem, írjatok csak nyugodtan amit akartok! Agyő!

2014. ápr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5%
Szívesen! Viszlát és jó utata!
2014. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
8%
*utat
2014. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Leírtam már valahova, ide is beírom, mielőtt kiköltöztünk Svájvba, beírtam a keresőbe az adott kanton nyelvén, hogy "Svájc, magyar" Bakker, mintha a bűnügyi híreket hívtam volna le: autótolvaj banda, feketemunkások, prostituáltak és futtatóik, betörés, drogdíler.... tiszta büszke voltam magunkra. Se egy tanulmányi- vagy sporteredményei miatt kiemelkedő itteni diák, se egy jó nevű magyar cég, semmi, csak ezek a cig... akarom mondani MAGYAR bűnözők. Hát gyönyörű véleményük lehet az ittenieknek rólunk. Több helyen nem engednek autót bérelni úgy, hogy Magyarországra vihesd, a lakásbérlés sem volt egyszerű... és az a baj, hogy mindez tök jogos a részükről, megcsináltuk a jóhírünket. :(
2014. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 bumbi02 ***** válasza:
94%

"Nekem már van kin valakim, aki után mehetek"


Neked üzenném, hogy aki igazán ki akar menni, annak nem kell kint valaki. 50 euróval a zsebemben jöttem ki, minden ismerettség nélkül,és azóta is kint vagyok.


Sokakkal ellentétben, akik itt még életükben nem beszéltek külföldivel, (csak a saját véleményüket irogatják), mondanám el, hogy azok a külföldiek akikkel én beszélgettem, milyen véleménnyel vannak rólunk. (Beszélgettem ghánaival, finnel, olasszal, spanyollal, írrel, osztrákkal, némettel, ukránnal, svéddel, szerbbel, bosnyákkal)


Összeségében az értelmes emberek eljutnak odáig, hogy egy viselkedés forma, nem húzható rá az egész nemzetre, de általában csak jó tapasztalatot hallottam tőlük. Az idős osztrákok, németek mindig a Balatonról áradoznak hogy oda járnak mindig nyaralni, és milyen kellemes hely, a fiatal németek közül volt aki Ozorát ésa Szigetet emlegette, volt aki a magyar lányokat, volt aki az olcsó fogászatainkat... Sose mentek bele személyiség jegyekbe hog "ilyenek" vy "olynok" lennénk. Az országról tudnak nyilatkozni, az itt töltött napjaik alapján, de egy nemzetről megmondani, hogy az bunkó, vagy vendégszerető, nehéz.

2014. ápr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Kini :)) ***** válasza:
Hát, az leginkább nemzetiségtől függő. Akik szeretnek minket, azok a lengyelek, törökök. :) Néhány szomszédos országban utálnak minket, mint pl Romániában, Szlovákiában, Szerbiában....A többi nemzetiség meg úgy...elvan velünk :D
2014. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"és találok valaki magamnak külföldön!"


Nem fogsz, mivel ahogyan te is utaltál rá, a magyarokat mindenki utálja, szóval akkor tőled is undorodnak majd :)

2014. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!