Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A külföldieknek mi a véleményü...

A külföldieknek mi a véleményük a magyarokról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 18. 12:04
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nekem egy közösségi oldalon vannak külföldi barátaim:Portugál,spanyol,ír,venezuelai,kolumbiai.Hát érdekes,mert jókat gondolnak rólunk,nem mint ahogy minden magyar gondolja.A portugál barátom kérdezősködött Magyarországról.Mutattam neki képeket Budapestről,el volt ájulva!A spanyolokról azt vettem észre,hogy bírnak minket.A dél-Amerikaiak azt sem tudják hogy milyen országok EU-s tagok,meg hogy hol vannak,nem érdeklik őket.Szóval én azt vettem észre,hogy a Portugálok,Spanyolok bírnak minket.
2014. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Nekem egy közösségi oldalon vannak külföldi barátaim:Portugál,spanyol,ír,venezuelai,kolumbiai.Hát érdekes,mert jókat gondolnak rólunk,nem mint ahogy minden magyar gondolja."


Persze, mert nem ismernek egyetlen magyart sem, csak közösségi oldalakon.



"A portugál barátom kérdezősködött Magyarországról.Mutattam neki képeket Budapestről,el volt ájulva!"


Gondolom, csak a "kirakatot" mutattad, a nyomornegyedeket, koszt, lerobbant csöveseket nem!


"A spanyolokról azt vettem észre,hogy bírnak minket.A dél-Amerikaiak azt sem tudják hogy milyen országok EU-s tagok,meg hogy hol vannak,nem érdeklik őket.Szóval én azt vettem észre,hogy a Portugálok,Spanyolok bírnak minket."


Mivel fogalmuk sincs arról, hogy egyáltalán HOL van MO, milyenek az emberek, ezért nincs rossz véleményük.

2014. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Én szlovákiai vagyok, és nem, a szlovákok nem utálják a magyarokat. Csak a politikusok próbálkoznak uszítgatni... Mert pont olyanok, mint a magyarok. Már a politikusok pont olyanok, mint a magyarországiak.

Szerintem egyébként a magyarok utálják a magyarokat.

2014. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!