Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzem magam felnőttnek....

Nem érzem magam felnőttnek. Mikor fogom?

Figyelt kérdés

19 vagyok, idén érettségizem. Itthon lakok még, és fogok is minimum a szakmám megszerzéséig.. Budapest mellett lakunk, drágák az albérletek, nem tudnám diákmelóból finanszírozni.

Egyáltalán nem érzem magam felnőttnek.. Mi lehet a gond? Mármint gondolkodásomban és lelkileg és sokat változtam az elmúlt 2 évben, de valami még hiányzik. Viszont ha az hiányzik, hogy saját magamat tartsam el, akkor még 21 évesen sem fogom felnőttnek érezni magam? Elég abszurd.


2014. ápr. 18. 21:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

7-17-19 meg még nem tudom kik :D


akkor vegyük ugy, hogy erre a kérdésre, ezer meg egy szürke árnyalatu válasz van és fokozatai a felnötté válásnak.

2014. ápr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

tudod 20as a valaszod elegge serto volt


valoban, az én szememben a te nagynénéd még 80 évesen is gyerek lesz…


azt allitod, hogy ha valaki nem a sajat akaratabol, hanem a sorsabol kiinduloan lebenult es ellatasra szorul az gyermek akkor elegge infantilis a gondolkodasod.


es a masik baromsag, hogy akkor vagyok felnott ha anyam apam elvan temetve akkor azt jelenti ha anyam szules kozben meghalt volna es apam a haboruban hullott volna el szuletesem elott akkor en csecsemokent felnitt vagyok es egyedul pelenkazom magam meg leugrok a boltba tejert mi? :D gratulalok

2014. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Csilla92 válasza:
Sajnos én se érzem magam felnőt embernek,pedig iskolába járok és dolgozok is igaz az apámmal élek, 30/L
2022. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!