Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos egyedül...

Mennyire biztonságos egyedül ilyen távoli földutakon biciklizni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Innen lehet legrövidebb idő alatt elérni biciklivel egy településre a saját településemről (rendes úton elég nagy kerülőt kell tenni), erre el akarnék menni nyáron, de mennyire biztonságos ilyen utakon menni? Arra gondolok, mennyi esélye van annak, hogy belekössenek ott valakik az emberbe hogy mit keres ott, meg ilyenek?


2014. máj. 7. 09:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pár éve még én is szerettem az ilyen terepen való bicajozást, de aztán egyre több lett a nem túl barátságok kóbor kutya (vagy kiszabadultak a közeli telkekről), ezért én befejeztem a bicózást ilyen helyeken. 3/3 -szor megúsztam, 4-szer már nem kísértem a szerencsémet.


Telefont és defekt javító szettet vigyél magaddal! Bár a telefon lehet, hogy nem fog mindenhol 100%-ig működni, ha az adótorony sugárkörzetén kívülre kerülsz, vagy egy domb/völgy leárnyékolja.

2014. júl. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!