Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos reggel a...

Mennyire biztonságos reggel a Népligetben futni egyedül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 3. 20:40
 1/7 MrPifta ***** válasza:
sose értettem az ilyen kérdéseket, mert soha életemben nem támadott meg senki sem.
2014. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire reggel. Próbáld meg akkor, amikor már az emberek is ébren vannak, és ne menj be 'sikátorokba', ha érted mire célzok. Sok ember van az utcán, nem fognak merni túlzottan megtámadni, lopni valójuk meg nem igazán van. Feltételezem, hogy személyin, zsepin, meg 100-150 forinton kívül nincs sok minden más nálad. Azzal meg nem sokat tudna kezdeni egy zsebtolvaj (és annyira el sem tudja lopni tőled).


Lehet mostanában majd én is elfutok arra. Majd írok róla (hogy milyen volt DÉLUTÁN).

2014. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Elég sok rosszat hallottam korábban arról a környékről, és is jár arra túl sok ember. Eddig az Orczy-ketben futottam, de kezdem kicsit unni, ezért váltanék.
2014. márc. 3. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen az elég rossz környék, én nem futkosnék ott.
2014. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, igen :)

Akkor lehet, hogy inkább a Duna-partra megyek...

Általában ~10 km-t szoktam futni egy óra alatt.

2014. márc. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Japp, az még kevés lesz. Gondoltam, hogy esetleg kijöhetnél a Margit-szigetre. 7-8 kilométerből meglennél, futnál egy külső kört, és visszamennél. Van ingyen WC-zési lehetőség is (szerintem az jó pont). De ez már egy félmaraton lenne. Plusz 10 kilométert ne dobj rá minden esetre, mert olyan izomlázad lesz, hogy magad is csak nézel :) Bár te nyilván nem vagy olyan süttürüttü mint én :)


Margit-szigeten az a jó, hogy a rekortánon futni nagyon kényelmes lábilag, és egy csomó futó van. Nekem ez utóbbi nagyon tetszik, van valami ilyen perverzióm, hogy mindig megpróbálok megelőzni minél több embert (kevesebb mint 1 percenként találkozom velük akkor is, ha nem megyek a forgalommal szemben), és ez tetszik nekem.

2014. márc. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Én is szeretem a szigetet, de elég messze van. Fél óra, míg (tömegközlekedéssel!) kiérek. Jó lesz a Duna-part :) De köszi!

2014. márc. 4. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!