Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem szemétség a UPC-től, hogy...

Nem szemétség a UPC-től, hogy csak úgy lehet adást rögzíteni, ha kifizeted az 1000 Ft-ot?

Figyelt kérdés
Mert egyébként meg nem jön az analóg, vagy csak pár csatorna jön, amit tudna rögzíteni a dvd felvevőm. Itt mindent már a pénz irányít. Régen jöttek az analóg csatornák, ugyanazok, mint a digitálison, és tudtam rögzíteni a felvevőmmel. Most meg havonta fizessek nekik, hogy ezt megtehessem. Menjenek a....

2014. máj. 8. 21:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy, hogy haladás, fejlődés. Már analóg nincs, csak a jó minőségű digitális. Ennek költsége van, az emberek dolgoznak az UPC-nél, az ő munkájuknak is van fizetése.


Ezer forint pedig nem pénz a minőségi szolgáltatásért.

2014. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha van olyan TV-d amire lehet pendriveot kötni, akkor nem kell felvevős csomagra előfizetned, tudod rögzíteni a TV-n keresztül a műsorokat
2014. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, olyan a tv-m, pont emiatt, csak sajnos az Lg közölte nemrég velem, hogy a tv csak saját tunerről tud felvenni, set-top-box-ról nem. Akkor most mit lehet tenni? Azt a pár analóg adást tudom csak felvenni, kész röhej! Valaki okos írna nekem?
2014. máj. 8. 21:51
 4/14 A kérdező kommentje:
Az elsőnek írnám. Nem is az 1000 Ft-tal van a bajom, hanem, hogy eddig az analógot rögzítettem dvd-re, és például barátoknak tudtam számítógépen sokszorosítani, megvágni részeket belőle, mondjuk egy filmből. Most ezt nem tehetem meg a digitális felvevővel. Úgyse tudtok meggyőzni, hogy ez a megoldás elfogadható az UPC-től!
2014. máj. 8. 21:54
 5/14 Gugu Gabor ***** válasza:
Ha úgyse tudunk meggyőzni akkor miért tetted fel egyáltalán a kérdést...?
2014. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha van a TV-n CI kártya slot, akkor kérj a box helyett CI kártyát a UPC-től

Ebben az esetben menni fog a felvétel, mert a TV beépített tunere/szoftvere fogja kezelni a csatornákat.

2014. máj. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt is megkérdeztem a UPC-től és azt mondták, hogy így sem fog menni.... Na mindegy! Mit gondoltok a Digi-nél is vannak ilyen problémák?
2014. máj. 9. 08:31
 8/14 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszották. Pontosabban én közöltem velük, hogy egy videót, egy DVD lejátszót, meg a szaros boxukat akarom a TV-re kötni, és ha nem megy, akkor szolgáltató váltás lesz. Nálam a megoldás az lett, hogy egy generációval régebbi boxot használok, aminek még nincs merevlemeze, DE van line out kimenete, és a box-tv-dvd-videó szépen sorba van kötve. Mondjuk a képminőség néha hagy némi kívánnivalót maga után...
2014. máj. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

[link]


Találtam képet a boxról. Mi ilyet használunk.

2014. máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig érdemes őket megfenyegetni szolgáltatóváltással, ha nem oldják meg a problémádat. Érdemes a konkurens cég nevét is említeni. Mivel felveszik a beszélgetéseket az ügyintéző össze fogja fosni magát az igyekezettől, hogy segítsen neked és megoldja a problémád. :-)
2014. máj. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!